اجتماع

تخریب دوباب ساختمان غیرمجاز در اراضی زراعی شهمیرزاد

گزارشگر یک/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر از تخریب دوباب ساختمان غیرمجاز در اراضی زراعی و کشاورزی شهمیرزاد با همت پلیس شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی شهاب الدین یکم آبان‌ماه اظهارکرد: در پی خبری مبنی بر ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی منطقه خطیر کوه شهمیرزاد بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 وی بیان کرد: در این راستا با حضور ماموران بخش شهمیرزاد و یگان امداد یگان تکاوری استان با هماهنگی قضایی و با همکاری کارشناسان مربوطه جهاد کشاورزی نسبت به تخریب دو باب ساختمان که به صورت غیر قانونی در اراضی زراعی و کشاورزی احداث شده بود اقدام شد .

این مسوول انتظامی به نقش مهم مردم در حفاظت از اراضی ملی اشاره و از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه تخلف در حوزه زمین‌خواری، مراتب را به نیروی انتظامی شهرستان گزارش دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر خاطرنشان کرد پلیس با تمام توان با زمین خواران و افراد سودجویی که به اراضی ملی و کشاورزی دست درازی می کنند برخورد خواهد کرد.

شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد که هر ساله گردشگران زیادی را در قصول مختلف سال پذیرایی می‌کند از مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای استان سمنان است . این شهر نمونه گردشگری بین‌المللی که از آن به عنوان بهشت کویر نیز یاد می‌شود در ۲۰ کیلومتری مرکز استان قرار دارد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا