ورزشی

جهانبخش: لحظه‌ها تعیین کننده است/ بازی سختی با سوریه داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اعزامی آنلاین به قطر، علیرضا جهانبخش در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ملی ایران و سوریه در یک هشتم نهایی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا گفت: خوشحالم که با سه پیروزی به مرحله یک هشتم نهایی رسیدیم. دیدار با سوریه قطعا برای ما سخت خواهد بود.

وی با بیان این که به همه تیم هایی که با آنها بازی می کنیم احترام می گذاریم، افزود: سوری ها در زمین خیلی دوندگی دارند و شرایط فیزیکی خوبی دارند. در این چند روز که فرصت داشتیم سعی کردیم خودمان را از لحاظ ذهنی و بدنی آماده کنیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: از این به بعد واقعا هر دیدار یک فینال است و لحظه ها تعیین کننده هستند. در دیدارهای دیگر هم دیدیم که یک لحظه یک اتفاق جدید رخ داد و نتایج تغییر کرد.

علیرضا جهانبخش ادامه داد: خدا را شکر با توجه به شرایط تیم باید بگویم کاملا آماده هستیم تا به موفقیت برسیم. تمام تیم یک هدف داریم و امیدواریم در پایان بتوانیم به این هدف و رویا دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: سه پیروزی تیم ملی انتظارات را بالا برده است اما بازی مرحله حذفی کاملا با گروهی متفاوت است. باید بتوانیم برنامه ها و خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده کنیم تا به پیروزی برسیم.

دکمه بازگشت به بالا