سلامت و دانش

شهاب‌سنگ یا بشقاب‌پرنده؛ چه چیزی به زمین برخورد کرد؟

به گزارش خبرگزاری گزارشگر یک، پروفسور ابی لوب یک گروه علمی 2.2 میلیون دلاری را به وسط جنوب غربی اقی رانوس آرام از اعزام می کند تا این شیزی فضای کنی ابی کند. برای بسیاری، وجود زندگی در فضا یک واقعیت غیرقابل انکار است، در حالی که برخی دیگر از بیگانگان را باور نمی‌کنند. در حالی که بسیار بر این باورند که دانش محدودی که ما از حیات در سیارات دیگر داریم به دلیل توطئه های دولتی است که رویت های بشقاب پرنده را پنهان می کند، برخی معتقدند که ما هنوز در اینجا روی زمین دریافت نکرده ایم.

بیشتر بخوانید:

عکس | کشف تمساح شاخدار غول‌پیکر در روسیه

عکس | زیبایی خیره کننده تیپ های ژنتیکی نادر در انسان

نزدیک به یک دهه پیش، این شهاب سنگ به اقیانوس آرام، در حدود ۱۶۰ کیلومتری سواحل پاپوآ گینه نو، کشور جزیره ای در اقیانوسیه در شمال ساحل کوئینزلند، استرالیا سقوط کرد.

ماده‌ای که شهاب را تشکیل می‌دهد سخت‌تر از آهن است، که دانشمندان را به این فکر واداشت که آیا بدنه ماده فضایی صرفاً یک سنگ غیرعادی است یا شاید چیزی غیرعادی‌تر، فضاپیمای ایجاد شده توسط گونه‌های بیگانه یک از تمدن توسعه یافته‌شده از سیاره ما، این است. گروه اعزامی برای تشخیص این موضوع که این شی مرموز کدام یک ایجاد شده است.

پ ب ب ک ام راف که ه آ ه اجازه ی قی اقیاو فای ک و ا ا ا ا ز ز از ز اد ا ا ا اد ا.

این نوع شهاب یکی از تنها سه جرم مشابه است که در نزدیکی زمین کشف شده است. Oumuamua, در سال ۲۰۱۷ کشف شد. OUMAUMUA یک شی پ قال شاسایی ات که یک م ا ا ا ا ا ار شاش و گ ا ا ا ا که یک فضا یاش زای زاخاه است.

ر ا ال ا ای آه دار ی ت اه ای شاخ ، ، ف ، و و ی ی ی یاخ ی ا ات و ات اگر فرضیه لوب درست باشد، شهاب اقیانوسی به عنوان سومین شی بین ستاره‌ای از فضایی که در زمین قرار می‌گیرد می‌شود. این باعث می شود که این سه در یک دهه باشد.

لوب، دانشمند و استاد دانشگاه هاروارد، اعتقاد راسخی به وجود بیگانگان دارد و امیدوار است که پروژه یوفو او پاسخ های بیشتری برای تایید این موضوع به انسان بدهد. او استدلال می کند که چون خورشید منظومه شمسی ما پنج میلیارد سال جوانتر از بسیاری از فضاهای ستارگان کیهان است، ایده شکل گیری تمدن دیگری و ایجاد ایجاد غیرقابل قابل تصور نیست.

لوب این استدلال معتبر را ارائه می‌کند که انسان‌ها نباید تصور کنند که ما «باهوش‌ترین بچه‌ها» در جهان کیهانی هستیم و اگر همسایگان بیگانه‌مان وجود داشته باشد، چیزهای زیادی برای آنها وجود دارد. ب ای اس ز از ز ز ای زیای ی ی ه ج ج ج فض فض فض فض قی قی ای اف یاخ پایی

۲۲۷۲۲۷

دکمه بازگشت به بالا