لباس تولد دخترانه با تم دختر توت فرنگی + تصاویر

مدل های لباس تولد دختر توت فرنگی

تم دختر توت فرنگی یک تم دخترانه و صورتی رنگ برای تولد دختربچه ها است، اگر دخترتان به شخصیت کارتونی دختر توت فرنگی علاقه دارد و میخواهید جشن تولدی با تم دختر توت فرنگی برای او برگزار کنید بهتر است به فکر لباس دختر توت فرنگی برای او باشید تا در روز تولدش بپوشد و با تم تولد هماهنگ باشد.

همه دختربچه ها دوست دارد در روز تولدشان لباس شخصیت کارتونی مورد علاقه شان را بپوشند پس شما میتوانید با لباس دختر توت فرنگی دخترتان را غافلگیر کنید. لباس دختر توت فرنگی ترکیب رنگ صورتی و سبز است که میتواند به شکل پیراهن و یا تیشرت و دامن توتو باشد. تیشرت و دامن توتو با تم دختر توت فرنگی بهترین گزینه برای تولد دختر بچه های کوچک است، تصویر زیر لباس دختر توت فرنگی با دامن توتو را نشان میدهد که میبینید چقدر زیبا است. جهت خرید لباس نظامی بچه گانه ایرانی، لباس نیروی انتظامی یگان ویژه و لباس نیروی انتظامی کلیک کنید.

تم تولد دختر توت فرنگی

تم تولد دختر توت فرنگی یک تم دخترانه و رویایی است که بسیاری از دختربچه ها عاشق اش هستند. برای این کار باید فضای خانه، کیک تولد، لباس، وسایل جشن تولد و تزیینات را طوری درست کنید که نشان دهنده این تم باشند. این تم یک تم بسیار جذاب و دوست داشتنی برای مخاطبین دختر است. اگر به فکر برگزاری جشن تولدی فانتزی و دخترانه برای فرزندتان هستید  این تم را پیشنهاد می کنیم.

قبل از هر چیز انتخاب تم تولد متناسب با سلیقه هر فرد از مهم ترین عوامل تعیین کننده می باشد که می بایست با توجه به علایق فرد و امکانات محل برگزاری تولد و میزان بودجه تولد انتخاب شود. دختر توت فرنگی شخصیت کارتونی دختری است که با گربه‌اش «کاسترد» و سگش «پاپ‌کیک» در سرزمین توت‌ فرنگی‌ ها ماجراهای بامزه‌ی دوستی را تجربه می کنند.

راهنمای برگزاری تولد با تم تولد دختر توت فرنگی

برگزاری جشن تولد آن هم برای دختر بچه های کوچکی که در افکار خود دنیای زیبایی را می سازند، بسیار لذت بخش است. حال تصور کنید که این برگزار کننده مراسم شما هستید و قرار است به زودی یکی از زیباترین جشن های تولد را برای فرزند خود برگزار کنید. به این منظور شما می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و از یک تم تولد جذاب بهره مند شوید. ما برای شما پیشنهاد جذابی داریم و آن هم انتخاب تم تولد دختر توت فرنگی است. با ما در این مطلب همراه شوید تا راهنمای برگزاری تولد با این تم را در اختیار بگیرید.

تم تولد دختر توت فرنگی

بچه ها عاشق کارتون های رنگی هستند و امروز کارتون های مختلف و جذابی برای کودکان تهیه می شود که دنیای آن ها را می سازند. یکی از همین کارتون های جذاب، کارتون دختر توت فرنگی نام دارد که شخصیت اصلی این کارتون دختری است که لباسی به شکل توت فرنگی بر تن دارد. بسیاری از دختر بچه ها علاقه زیادی به این شخصیت کارتونی دارند. حال تصور کنید دختر دلبند شما علاقه زیادی به این شخصیت دارد و شما می خواهید تم تولد دختر توت فرنگی را برای او برگزینید و جشن تولدی فوق العاده برگزار کنید. به این منظور شما می توانید از این وسایل برای اجرای این تم جذاب استفاده نمایید:

ریسه های صورتی رنگ برای تم تولد دختر توت فرنگی

از آنجایی که امروز سلیقه ها بسیار متفاوت تر از گذشته شده است، تولیدکنندگان نیز خود را همگام با این سلیقه های تازه کرده اند. لذا شما می توانید به راحتی انواع و اقسام ریسه های جذاب و رنگی را با تم های مختلف در بازار بیابید که یکی از آن ها ریسه های صورتی رنگ برای تم تولد دختر توت فرنگی است. البته اگر ریسه هایی با طرح چاپی دختر توت فرنگی را نیافتید، می توانید به همان ریسه های صورتی رنگ زیبا بسنده کنید و اتاق را با ریسه های رنگی تزئین نمایید. در کل باید بدانید که ریسه ها یکی از اجرای جدایی نشدنی جشن تولد هستند که نباید آن ها را از یاد ببرید.

بادکنک های رنگی

اگر می خواهید جشن تولدی که برگزار می کنید شکوه و جلوه زیبایی داشته باشد، باید نقش بادکنک ها را جدی بگیرید. به این منظور کافیست گشتی در بازار بزنید تا بتوانید بادکنک هایی با طرح چاپی دختر توت فرنگی را بیابید. همچنین لازم به ذکر است که برای تکمیل تم تولد دختر توت فرنگی، استفاده از بادکنک های فویلی با طرح این شخصیت کارتونی نیز بسیار جذاب خواهد بود. در غیر این صورت شما می توانید بادکنک هایی با رنگ صورتی خریداری نمایید و یک اتاق زیبا و جذاب برای فرزند خود تزئین کنید.

استندهای تم تولد دختر توت فرنگی

امروز یکی از مواردی که در جشن تولدها به وفور دیده می شود، استندهای مختلفی است که اغلب در گشت میز پذیرایی قرار می گیرند. شما می توانید برای آنکه به زیباترین شکل ممکن تم تول دختر توت فرنگی را اجرا کنید، استندهایی از این شخصیت کارتونی را تهیه کرده و آن ها را در گوشه ای از اتاق قرار دهید تا زیبایی فضا را دوچندان نمایید. بدون تردید این کار بر جذابیت جشن شما خواهد افزود.

ظرف و ظروف با طرح دختر توت فرنگی

ظرف و ظروف؛ چنگال و کارد و لیوان های کاغذی را نباید در جشن تولد کودکان فراموش کنید؛ چرا که قرار است با همین ها از مهمانان جشن پذیرایی کنید. حال تصور کنید چقدر جذاب خواهد بود که شما ظرف، کارد و چنگال و لیوان هایی را انتخاب کنید که طرحی از دختر توت فرنگی دارند. شما با این اقلام می توانید میز زیبایی بچینید، ضمن آنکه تم تولد دختر توت فرنگی را نیز رعایت کرده اید.

لباسی با طرح دختر توت فرنگی

اگر فرزند شما عاشق این شخصیت کارتونی است؛ چرا به این فکر نمی کنید که لباسی برای جشن تولد او تهیه کنید که او را درست همانند دختر توت فرنگی کند؟ کمی خلاقیت لازم است تا شما بتوانید لباسی با این طرح برای او آماده کنید. بدون تردید دختر دلبند شما از این لباس بسیار حیرت زده خواهد شد.

کیک دختر توت فرنگی

کیک های توت فرنگی به خودی خود بسیار خوشمزه و خوشرنگ هستند، حال تصور کنید کیکی سفارش می دهید که طرحی از دختر توت فرنگی دارد. باید به شما این نکته را متذکر شویم که نقش کیک در اجرای تم تولد بسیار پر رنگ است، پس تمام تلاش خود را برای تهیه کیک با طرح دختر توت فرنگی کنید.

سخن پایانی

تم های تولد دخترانه بسیار جذاب و رنگی هستند و بدون تردید تم تولد دختر توت فرنگی نیز از همین دست تم ها محسوب می شود. اگر دختر دلبند شما عاشق این شخصیت کارتونی است، انتخاب این تم برای برگزاری تولد او گزینه ای فوق العاده خواهد بود. البته خوب است حتما نظر او را در این باره جویا شوید.

خروج از نسخه موبایل