حوادث و رویداد

آمادگی کامل فراجا برای مقابله با هر تهدیدی علیه امنیت داخلی کشور

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با تاکید بر آمادگی کامل فراجا برای هرگونه تهدیدی علیه امنیت داخلی کشور گفت: دنیا دائم در حال تغییر و استفاده از تکنولوژی های برتر است بنابراین ما برای هر موضوع و تهدید جدیدی که به وجود آید برنامه داریم نیروهای ما برای مقابله با آن تهدید آموزش‌های به‌روز را دیده و تمرین می‌کنند.

به گزارش گزارشگر یک، سردار محمد شرفی در مراسم جشن دانش آموختگی و فارغ التحصیلی فراگیران مرکز آموزش شهید بهشتی فراجا با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا، گفت: امروز به برکت خون شهدا و تفکر متعالی فرماندهان و نیروهای متخصص نظامی و انتظامی شرایط دفاعی کشورمان به حدی رسیده که به یک نقطه بازدارندگی رسیدیم و جزو چند کشور مقتدر و بازدارنده دنیا هستیم و بسیاری از معادلات دنیا به خاطر این اقتداری که در ما به وجود آمده به هم خورده است.

وی افزود: ما رهبری فرزانه و هوشمند داریم که در دنیا بی نظیر است که تا به امروز توانسته الحمدالله این نظام را از تمام پیچ‌های خطرناک و تهدیدهای درونی و بیرونی و از این گردنه‌های بسیار خطرناک عبور دهد و این امکان خوب و زیرساخت بسیار عالی است که بسیاری از کشورها از چنین نعمتی برخوردار نیستند.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا در ادامه سرعت، دقت و قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان، سارقان و مخلان نظم و امنیت را به عنوان سه شاخص مهم امنیت داخلی کشور برشمرد و گفت: به همین خاطر تربیت پلیس‌های حرفه‌ای، هوشمند، ماهر، متخصص، با صلابت و با ایمان را در دستورکار خود قرار داده و فارغ التحصیل امروز نمونه‌ای از چنین  جلوه‌هایی از اقتدار امنیت داخلی به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم در شرایط رقابتی دنیا از بقیه کشورها عقب نمانیم چاره‌ای جز اینکه برای آموزش نیروهای انسانی خود سرمایه گذاری کنیم نداریم، اظهارکرد: امروز بحمد الله با درایت و حمایت فرمانده کل انتظامی کشور و معاونان تربیت و آموزش و مربیان و مدرسان و افسران با تجربه فراجا شرایطی فراهم شده تا نیروهای استخدامی جدید پلیس در سطوح مختلف از مهارت های علمی، فکری و جسمی برخوردار شوند.

شرفی گفت: آن چیزی که در سند بالادستی آمده و در بیانیه گام دوم انقلاب نیز بر آن تاکید شده صرفاً تربیت جسم نبوده و علاوه بر آمادگی جسمانی کسانی که می‌خواهند همسنگر ما شوند باید افرادی با ایمان، انقلابی، دشمن ستیز، استکبار ستیز و مدافع مظلوم باشند و در مقابل ظالم با تنومندی و توانمندی‌های جسمی و هنرمندی هایی که در بخش های تخصصی فرا گرفتند بتوانند قد علم کنند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، وی گفت: کشور ما امروز در هر شرایطی از سوی دشمنان مورد تهدید قرار می‌گیرد و بنابر این هر آن چیزی که برای دفاع از ارزش های امام راحل و شهدا و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی لازم است را باید مهیا کنیم تا بتوانیم در شرایط تهدید مقتدرانه در صحنه حضور یابیم.

سردار شرفی با تاکید بر آمادگی کامل فراجا برای هرگونه تهدیدی علیه امنیت داخلی کشور گفت: دنیا دائم در حال تغییر و استفاده از تکنولوژی های برتر است بنابر این ما برای هر موضوع و تهدید جدیدی که به وجود آید برنامه داریم نیروهای ما برای مقابله با آن تهدید آموزش های بروز را دیده و تمرین می‌کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا