اقتصادی

احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس

آخرین اخبار و آمارهای دریافتی در حال حاضر ترافیک سنگین در حوزه چالوس وجود دارد و به نظر می رسد مردم از این چند روز تعطیل هم برای سفر به شمال استفاده کرده اند. به همین دلیل بر اساس معلومات پلیس اعلام شده، احتمال یکطرفه شدن محوریت در ساعات آتی و فردا وجود دارد که اجرای آن را در حجم ترافیکی خواهد داشت.

به گزارش گزارشگر یک، سوی آخرین گزارش اعلام شده از مرکز مدیریت راه های کشور در حال حاضر حاضر ترد روانی در محورهای محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزاد راه قزوین – رشت در مسیرهای رفت و برگشت و وجود مناطق غیرعادی شمالی. جوی است.

اما ترافیک سنگین در محور چالوس در مسیر جنوب شمال (حدفاصل بیلقان تا کندر و محدوده سرودار) و در منطقه قدیم تهران – بومهن محدوده پیچ های جاجرود گزارش شده است که پیشبینی می شود تا ساعات پایانی امروز این ترافیک سنگینتر شود.

از نظر وضعیت جوی نیز باران تنها در برخی از کانونهای استانهای شمازندران و گاست.

دوربین های نظارتی سامانه های تردشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور در شبانه روز گذشته تردد وسایل نقلیه نسبت به روز گذشته 1.5 درصد کاهش یافته است که سهم وسایل نقلیه سنگین 13.6 درصد و اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 بوده است. همچنین آزادراه کرج- قزوین، آزادراه تهران- کرج، کرج-تهران کرج، کرج-تهران و آزادراه قزوین- کرج پرترددترین محورهای مواصلاتی 24 ساعت گذشته بودند.

از سوی دیگر می شود تردد انواع وسایل نقلیه در مقاطع مختلف، ترد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 24:00 روزهای تا جمعه و شنبه (امروز و فردا) از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن ممنوع شده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، ترد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 هیمن روزها مرزن آباد به سمت کرج و به تهران کرج و تهران به صورت یکطرفه انجام می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا