استان ها

اربعین شهدای خدمت در بهاباد برگزار شد

گزارشگر یک/یزد مراسم بزرگداشت اربعین شهادت سید شهیدان خدمت آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدش با حضور فرماندار، امام جمعه، معاونین فرماندار، بخشداران، خانواده شهدا و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهرستان بهاباد برگزار شد.

حجت الاسلام «علی اکبرابراهیمی بشکانی» امام جمعه بهاباد در این مراسم با بیان این که شهید رئیسی با تمام توان و ایمان به خدا و ولایت پذیری خادم خوبی برای مردم بود و مردم هم قدردانی خوبی از خادم خود انجام دادند، اظهار کرد: شهید والا مقام آیت الله رئیسی، عالمی وازسته بود که همیشه در صحنه خدمت حضور داشت. او همیشه مردم دار و عالمی بود که همه تلاش خود را زمینه خدمت به مردم انجام می‌داد.

وی حادثه شهادت آیت الله رییسی را یک امتحان بزرگ از سوی خداوند عنوان کرد و افزود: این آزمون تمرینی دیگر برای ملت ایران بود تا در مسیر پیشرفت و تعالی قرار گیرند و نیز یک حماسه بود برای نشان دادن به استکبار که این شهادت هیچ خللی در اداره کشور ندارد.

بشکانی با تأکید بر این که شجره طیبه انقلاب اسلامی با خون‌هایی همچون شهید آیت‌الله رئیسی، همراهان ایشان و شهدای گران‌قدری چون سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، آبیاری و روزبه‌روز تنومندتر و برافراشته‌تر می‌شود، گفت: امیدواریم آیندگان روح بلند و ملکوتی این عزیزان را ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانند و همراه خدمت به ملت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با تاکید بر این که شهید رئیسی مصداق کامل یک سرباز ولایت بود، اظهار کرد: شهدای خدمت، شهدای پرتلاش، مجاهد، خستگی‌ناپذیر، مردم‌دار و مردم‌دوست و اهل عبادت بوده و انسان‌هایی بودند که یک لحظه را برای خدمت به مردم از دست نمی‌دادند.

امام جمعه بهاباد از انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان یک انتخاب بزرگ یاد کرد و گفت: مردم با شرکت در این انتخابات و گزینش فرد اصلح در واقع سرنوشت خود را رقم خواهند زد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد بیان کرد: شرکت در انتخابات تداوم راه شهیدان است و بایستی با شرکت در انتخابات، اقتدار الهی، مردمی نظام جمهوری اسلامی را تقویت کرد.

بشکانی تصریح کرد: باید بدانیم ادامه راه شهدای خدمت و رئیس جمهور شهید و قدردانی از مجاهدتهای ایشان، حضور گسترده پای صندوق های رأی در انتخابات جمعه پیش رو است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا