اقتصادیعمومیگزارشگر کسب و کار

ایده دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک ساده

۱ . تاثیر نور را جدی بگیرید

همانطور که می‌دانید، نور درطراحی ویترین مغازه ایجاد محیطی صمیمی و راحت تاثیر به سزایی دارد. در سالن آرایشگاه و همچنین در بالای آینه‌ها حتما از لامپ‌هایی استفاده کنید که چشم را آزار ندهد. نور باعث روشن شدن و بزرگ دیده شدن فضا می‌شود. اگر امکان استفاده از نور طبیعی در این فضا را دارید، از آن نیز غافل نشوید و آن را به داخل سالن زیبایی خود راه دهید.

 ۲ . آینه های جادویی را فراموش نکنید!

طراحی طلا فروشی: در تمام سالن‌های زیبایی چه دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک و چه بزرگ عضو ثابت و جذابی به نام آینه وجود دارد، که چندین عملکرد را داراست، برای فضا‌های کوچک، حکمِ بزرگ کننده فضا را به عهده دارد. از تاثیر قرارگیری آیینه‌ها مقابل یکدیگر استفاده کنید و فضا را چندین برابر کنید. سعی کنید کل یک دیوار را با آینه مورد بپوشانید، چرا که باعث خطای دید شده و فضا را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. در انتخاب آینه‌ها، تمام فضا‌ها را مورد بررسی قرار بدهید؛ اولویت ما با آینه‌ها به عنوان در‌های کمد است چرا که هر چقدر شما بیشتر فضا برای نگهداری مخفی داشته باشید به کابینت‌های کمتری نیاز دارید.

 ۳. رنگ ها را به فضا بیاورید

طراحی دکوراسیون+G118 صرافی: رنگ‌ خنثی، بهترین گزینه برای دیوار‌ها و کف است، این قبیل رنگ‌ها عبارت اند از سفید، طوسی، خاکستری. رنگ مناسب برای صندلی‌ها و وسایلی که در طی روز به طور مداوم استفاده می‌شوند، رنگ‌های با طیف تیره است، اما این نکته را در نظر بگیرید به دلیل کوچک بودن فضا استفاده از رنگ تیره برای وسایل بزرگ و انتخاب مداوم از این رنگ‌ها، فضا را از حد موجود کوچک‌تر نمایش می‌دهد. در اکسسوری‌ها و تزئینات از رنگ‌های شاد و جذاب که هماهنگی لازم با سایر رنگ‌ها را داشته باشد، بهره بگیرید.

۴. فضاهای کاربردی را از دست ندهید!

با توجه به کوچک بودن فضای آرایشگاه، از تمام فضا‌های موجود استفاده کنید، اما این حرف به این معنی نیست که فضای شلوغی را ایجاد کنید! با توجه به تقسیم بندی و قرارگیری جایگاه‌های مختلف فضا‌های ارائه خدمات، از فضا‌های کنج و به اصطلاح پرت فضا غافل نشوید. برای مثال برای مانیکور، صندلی و دراور‌های کشویی همیشه بهترین انتخاب است. با یک جستجوی ساده در فضا، متوجه اهمیت این موضوع خواهید شد.

 ۵. خطوط افقی را به فضا اضافه کنید

برای این منظور می‌توانید از کاغذ دیواری با راه‌های افقی استفاده کنید و یا از طبقاتی با قفسه‌های افقی بهره بگیرید. این کار باعث بزرگ جلوه کردن سقف و در نتیجه آن فضا می‌شود و فضای شما را در جهت افق امتداد می‌دهد. اگر ارتفاع سالن زیبایی مدنظر نیز کوتاه است، در کنار خطوط افقی از خطوط عمودی هم استفاده کنید، این خطوط می‌توانند در کمد‌ها و قفسه‌های عمودی، یا آیینه‌های قدی همراه شما باشند.

در این قسمت دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک را می‌بینیم، به رنگ‌ها و محل قرارگیری مبلمان دقت کنید.

اگر به این نقشه و جایگیری وسایل دقت کنید، تمام ۵ مورد بالا را می‌توان به وضوح دید، که یک به یک بررسی می‌کنیم.

استفاده از نور طبیعی و نور مناسب مصنوعی در تمام سالن آرایشگاه، به نورپردازی موجود در سقف دقت کنید.

  • به محل نصب آیینه‌ها و استفاده موثر آن‌ها دقت کنید، که به زیبا کردن و بزرگ جلوه کردن فضا کمک شایانی کرده است.
  • با تفکیک فضا‌ها و با چیدمان صحیح مبلمان، فضای کوچک آرایشگاه را به یک فضای گرم و صمیمی تبدیل کرده است. ترکیب بی نظیر رنگ‌ها (سفید و سیاه) به این احساس صمیمیت اضافه می‌کند.
  • استفاده مفید و مناسب از فضا‌های پرت و کوچک یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این تصاویر است. در قسمت وسط فضا فضای پرت را تبدیل به کمد کرده اند.
  • در تمام این فضا خطوط افقی به خوبی خود نمایی می‌کنند. یکی از بهترین روش‌های بزرگ‌تر نشان دادن سالن زیبایی استفاده از این خطوط است. این خطوط را در اطراف آیینه ها، در نوع طبقه بندی‌های روی دیوار و حتی در قسمت کف سالن و نوع بافت موجود برای کف پوش در نظر گرفته است.

در این جا نقشه موجود دارای کشیدگی است و طراح فضا برای کاهش این کشیدگی، خطوط افقی را در سقف فضا به کاربرد است تا فضا دارای پهنای مد نظر شود.   همچنان در این تصاویر استفاده از تمام ۵ مورد بالا را مشاهده می‌کنیم.

در این تصاویر علاوه بر هماهنگی و تناسب رنگ های سیاه سفید و طوسی، تلفیق استفاه از خطوط افقی و عمودی را هم شاهد هستیم. در این سالن به خوبی فضا ها با توجه به کاربری ها تفکیک شده است.

استفاده از  با طرح چوب و استفاده از طرح آجر برای دیوار پوش ها باعث ایجاد حال و هوای صمیمی در این سالن شده است. این تلفیق کمک شایانی به بزرگ تر دیده شدن این فضا می کند زیرا علاوه بر تاثیر رنگ به ایجاد خطوط افقی وعمودی نیز کمک کرده است. در این سالن از فضای خالی وسط نیز استفاده شده و فضای کاربردی ایجاد کرده است و این خود نیز یکی از اصول گفته شده بالاست.

کلام آخر

اگر شما هم از ایده‌های جذاب و خاصی برای طراحی و دکوراسیون آرایشگاه خود استفاده کرده اید، می‌توانید از طریق بخش ارسال نظرپایین همین مطلب آن را با ما و سایر مخاطبان وبسایت ستاره در میان بگذارید.

چندسالیست استفاده از دمنوش لاغری رواج پیدا کرده، اگر شما هم اضافه وزن دارید، حتما به مصرف دمنوش‌­های لاغری فکر کردید. دمنوش لاغری سرعت سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد، درنتیجه کالری‌های دریافتی شما سریع‌تر مصرف می‌شود و انرژی حاصل از آن به چربی سوزی کمک می‌کند. وجود فیبر بالا در این دمنوش‌ها هم به کاهش اشتها کمک می‌کند. با کاهش اشتها و سوزاندن سریع کالری به طور خودکار وزن بدن کاهش پیدا می کند.

دکمه بازگشت به بالا