فرهنگی

تأکید فرمانده نیروی هوای ارتش بر استفاده از تجربیات خلبانان پیشکسوت

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیشکسوتان نیروی هوایی سرمایه‌های کشور هستند که باید از تجربیات و همچنین خاطرات این عزیزان در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس استفاده شود.

به گزارش گزارشگر یک، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با ۳۰ تن از جانبازان، آزادگان و پیشکسوتان دفاع مقدس نهاجا ضمن تقدیر از خدمات ارزنده و تاکید بر نقش مؤثر پیشکسوتان در هشت سال دفاع مقدس توضیح داد: پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش در همه عرصه‌ها از انقلاب اسلامی تا دفاع مقدس و همچنین در جهاد خودکفایی و غلبه بر تحریم‌های ظالمانه دشمنان ایران اسلامی خوش درخشیده‌اند.

وی با اشاره به رشادت‌های خلبانان در طول دفاع مقدس گفت: مردم ایران با مقاومت جانانه‌ خود و در سایه توکل به خدا، رهبری امام (ره) و ایثارگری رزمندگان، اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک عزیزمان در جنگ تحمیلی به تصرف دشمن درآید و این اتفاق با رشادت‌های شما و صبر خانواده‌هایتان به وقوع پیوست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تأکید کرد: باید از تجربیات پیشکسوتان دوران دفاع مقدس استفاده کرد. پیشکسوتان نیروی هوایی سرمایه‌های کشور هستند که باید از تجربیات و همچنین خاطرات این عزیزان در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس استفاده شود.

امیر سرتیپ واحدی گفت: بر اساس نقشه راه تعریف‌شده در نیروی هوایی ارتش برنامه‌هایی برای ثبت خاطرات و تجربیات خلبانان هشت سال دفاع مقدس مانند مصاحبه‌های مکتوب و تلویزیونی در نظر گرفته شده است که خیلی از این برنامه‌ها در طول سال‌های گذشته به انجام رسیده‌اند و در آینده نیز افزایش خواهند یافت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا