سلامت و دانش

تصاویر | سیستم خنک‌کننده استثنایی گوشی موبایل متفاوت ایسوس

به گزارش خبرگزاری گزارشگر یک، نسخه نهایی گوشی ایسوس روگ تقریباً از هر نظر با 6 Pro یکسان است، به جز چهار چیز: رنگ جدید خاکستری – فضایی، پردازنده قوی‌تر MediaTek Dimensity 9000، رم سریع‌تر و طراحی جدید “AeroActive Portal” برای دمیدن هوای خنک. به پره های حسگر حرارت داخلی آن که به عنوان هیت سینک مخفف شده است.

بیشتر بخوانید:

«Aeroactive Portal» یک دریچه است که با اتصال خنک‌کننده جانبی به تلفن همراه باز می‌شود، به طوری که بخشی از باد خنک تولید شده توسط فن (با سرعت تقریباً 1000 سی سی در ثانیه) از طریق یک تونل باد به داخل هیت سینک هدایت می‌شود. شود تا هوای گرم داخلی را از شکاف بالای خارج کند. این ویژگی برای کمک به حفظ سلامت دستگاه در مدت زمان دستگاه در مدت زمان طولانی‌تر هر حین بازی ویدر.

تصاویر |  موبایل هیولای ایسوس با سیستم خنک کننده استثنایی

دریچه AeroActive در این تلفن همراه زمانی باز می‌شود که به یک خنک‌کننده AeroActive 6 متصل شود. این خنک‌کنده همراه با تلفن عرضه می‌شود. دستگاه خنک کننده AeroActive 6 تنها خنک کننده بازار تلفن های همراه است که ازی خت ارکی به لیکی کی است.

تصاویر |  موبایل هیولای ایسوس با سیستم خنک کننده استثنایی

یکی از ویژگی‌های فنتری این تلفن همراه نمایشگر رنگی “ROG Vision” قابل تنظیم در پشت دستگاه است که علاوه بر آن برای نمایش اعلان‌ها مشخص می‌شود که میزان شارژ باتری کاربرد دارد.

تصاویر |  موبایل هیولای ایسوس با سیستم خنک کننده استثنایی

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا