اجتماع

خشکی زاینده رود به سریال کشیده شد

امیرحسین عنایتی که اکنون کارگردانی سریال «طعم طمع» ـ کاری از مرکز صداوسیمای استان اصفهان ـ را درمان دار است، از پخش سریالش طی یک ماه آینده از یکی از شبکه های سراسری خبر داد.

تهیه کننده و کارگردان سریال جدید «طعم طمع» در گفت و گو با گزارشگر یک اعلام کرد: این مجموعه در ژانر معمایی اما با ددرون مایه . «طعم طمع» روزهای پایانی تدوینش را می گذراند و همزمان موسیقی کار در حال انجام است. کار مناسبتی نیست و آزاد است و فکر می کنم در یک ماه آینده به روی آنتن برود.

وی در توضیح داستان اصلی مجموعه تلویزیونی «طعم طمع» اظهار کرد: این سریال قصه خشکسالی زاینده رود اصفهان و درگیر شدن یک خانواده کشاورز با تبعات این مسئله را به تصویر می کشد. محمد فیلی، پوراندخت مهیمن، آشا محرابی، شهاب عباسی، افشین سنگ چاپ، فاطمه شکری، پویا امینی، احمدرضا حقیقی، زهره قاسمی و … از بازیگران مجموعه تلویزیونی هستند.

خشکی زاینده رود به سریال کشیده شد

نگاهمان به سریال های پایتخت و استانی مشترک باشد

عنایتی در واکنش به این جمله که «پیشتر پروژه‌های شبکه‌های استانی از کیفیت کمتری داشتند، چقدر باید فرآیند کیفی‌سازی پروژه‌های استانی مستمر باشد و قطع شود؟» تاکید کرد: تا به حال تولید سریال برای شهرستان را بر کنترل ام. لوکیشن هایم در شهرستان ها بوده اما کار استانی نداشتم و سریال «طعم طمع» اولین کارم است که سیمای استان ها و مرکز اصفهان و برای پخش از شبکه های سراسری تولید می شود. به نظرم پتانسیل شهرستان ها از پایتخت چیزی کم ندارد و بیشتر بحث از نگاه است. وقتی ما نگاه شهرستانی به کارهای استانی داریم طبیعتاً توقعمان هم پایین می آید و از آن طرف کیفیت هم افت می کند وقتی نگاهمان یک نگاه مشترک است اما همیشه توقعات هم بالا می رود چون سختگیرها، نگاه ها و بودجه همان است. البته عموماً کارهای استانی با بودجه‌های کمتری نسبت به پروژه‌های تهران، تولید می‌شوند و به تأثیر کیفیتی راا می‌دهند.

خشکی زاینده رود به سریال کشیده شد

مهم نیست سریال طنز باشد یا درام مخاطب دنبال کیفیت است

همچنین در پاسخ به این پرسش که فکر می کنم سریال های کمدی در تلویزیون واقعا چقدر خواهد شد؟ گفت: تلویزیون به‌هرحال کم و بیش از مخاطبان خودش را دارد و نمی‌توانم بگویم طنز یا ملورام کدام بیشتر طرفدار دارند ولی به طور کلی مخاطبان خودش را تا حدودی دارد. خاط ساه یگ ث ق که ه نان ثال کار ، خانگی نام نمی‌برم اما چند بار سریال طنز روی آنتن داشت که مخاطب را جذب نکرد ولی در سریال‌های ملودرامی هم داشت که پیش‌بینی نمی‌شد اما مخاطب را جذب کرد. بنابراین بحث کیفیت، ماحصل پروژه و بودجه است که دارد و تکلیف را روشن می کند.

ساخت فیلم جدید با همکاری ترکیه

کارگردان و تهیه کننده سریال «طعم طمع» در پایان درباره کارهای جدیدش برای تلویزیون اعلام کرد: ولی بعد از آن در حال آماده شدن برای یک سینما هستیم که در جشنواره کودک و نوجوان برای فیلم کودک و نوجوان امسال آماده می شود و محصول مشترک ایران و ترکیه است.

به گزارش گزارشگر یک، سریال «طعم طمع» به نویسندگی علی اکبر محلوجیان از تولیدات جدید صداوسیمای مرکز اصفهان است که تصویربرداری اش به پایان رسیده و در مرحله پس از تولید است.

خشکی زاینده رود به سریال کشیده شد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا