اجتماع

در نخستین سفر استانی دهقانی فیروزآبادی دستاوردهای فناورانه استان خراسان رضوی عرضه شد

در اولین سفر استانی دهقانی فیروزآبادی

سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اولین سفر استانی خود به خراسان رضوی رفت و از ظرفیت‌های فناورانه و شرکت‌های دانش بنیان این استان بازدید کرد.

گزارش خبرنگار خبرگزاری گزارشگر یک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری استان، در اولین بخش از سفر خود به خراسان رضوی، از نمایشگاه های فناورانه پژوهشده بیوتکنولوزی صنعتی سازمان جهاد دانشگاهی که محصولاتی از خانواده های دوست داشتنی هوا، جلبک و میکروگانیسم ها را توسعه دادند. در ادامه نیز با فعالان حوزه درمان و پزشکی بازساختی این شهاد نیز به گفت و گو. این سفر با بازدید از گروه های فرآوری مواد غذایی سازمان جتهاد دانش آموزی هیادان.

پژوهشکده علوم انسانی، مجتمع فناوری و تولید نیمه صنعتی فنی و مهندسی و همچنین مجتمع نیمه صنعتی کشاورزی و صنایع غذایی در دانشگاه فردوسی مشهد نیز از سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری میزبانی خواهند کرد.

دهقانی فیروزآبادی همچنین در بخش پایانی روز نخست سفر به استان خراسان رضوی، در جمع مدیران و فناوران جهاد دانشگاهی حضور خواهد یافت و با رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان، گفت‌وگو خواهد کرد.

حمایت از توسعه طرحهای فناورانه استانی

سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جمهوری، در دومین روز از سفر به استان خراسان رضوی قرار است با حضور در سومین گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان استان، از نمایشگاه محصولات و نمایشگاه‌های این شرکت‌ها بازدید کنند.

دهقانی سپس با حضور در پارک علم و فناوری استان از 4 شرکت دانش‌بنیان مسوتقر در این پارک از 4

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا