حوادث و رویداد

دستگیری دو تن از عوامل اغتشاشات در شهرستان ری/ سارق میلیاردی پل‌های آهنی دستگیر شد

فرماندهی مدیریت شهرستان ری از دستگیری دو تن از عوامل اغتشاشات، دستگیری عوامل نزاع و درگیری و سارق میلیادری پلهای آهای آهای.

به گزارش گزارشگر یک، سرنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به مهم‌ترین پرونده‌های پلیس شهرستان ری، از دستگیری دو تن از لیدرهای اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلال‌گران نظم عمومی که با سوء استفاده و سوار شدن بر اعتراضات مردم اقدام به تخریب و تخریب می‌کنند. سازمان‌یافته اموال و اماکن عمومی و دولتی کردند، مأموران عملیات پلیس اطلاعات این فرماندهی موفق شدند و محل حضور ۲ نفر از لیدرها و عوامل اصلی اغتشاشات در شهر ری را شناسایی کردند.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری هر دو مورد اعلام کرد: پس از هماهنگی‌های قانونی پلیس اطلاعات این فرماندهی به محل نظر رفتند و با انجام عملیات مجزا، هر دو را دستگیر کردند و به پلیس اطلاعات منتقل کردند.

فرماندهی مدیریت شهرستان ری مشخص کرد: مصرفان پس از تبدیل شدن با اسناد و مدارک پلیس، به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و حرکت مردم برای اخلال در نظم عمومی معترف شدند. همچنین خانواده‌های دادسرا معرفی شدند و با هماهنگی قانونی بررسی‌ها برای دستگیری سایر همدستان‌ها، ادامه دارد.

عاملان نزاع و درگیری در کهریزک دستگیر شدند

جلیلیان در ادامه با اشاره به دستگیری عوامل نزاع در منطقه کهریزک گفت: پس از نزاع دسته جمعی، ماموران کلانتری این محل اقدام به شناسایی و دستگیری عوامل درگیری در این محل کردند.

فرمانده مدیریت شهرستان ری، افزود: پس از بررسی‌های پلیس اطلاعاتی، هویت و محل اختفاء شناسایی و پس از انجام هماهنگی‌های قانونی، هر پنج نفر از عواملی که درگیری داشتند، در طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند و از مخفیگاه این افراد خارج شدند. شش قبضه سل سرد از جمله قمه و چاقو کشف شد. در ادامه همراهان مکشوفه به کلانتری انتقال یافتند و پس از اتمام بررسی ها و تشکیل پرونده تحویل دداسندر.ا.

دستگیری سارقی که تجهیزات شهری را به قیمت میلیاردی می‌فروخت

فرمانده مدیریت شهرستان ری با اشاره به دستگیری سارق میلیاردی گفت: پس از دریافت اطلاعات و گزارش مردمی درباره سرقت پل‌های آهنی محدوده قیامدشت، بررسی این پرونده در دستور کار ماموران کلانتری این محل قرار گرفت.

وی افزود: عوامل کلانتری ۱۷۴ قیامدشت پس از اینکه از صحت پرونده با بررسی سرنخ‌ها و پایش‌های تصویری سارق رودا شنکدشایی مطمئن شوند.

فرماندهان مدیریت شهرستان ری ادامه داد: ماموران تیم عملیاتی کلانتری قیامدشت با شناسایی پیک جرائم در محل‌های جرم خیز سارق را در جریان سرقت رویت کردند و در یک عملیات ضربتی را دستگیر کردند و به کلانتری منتقل کردند.

جلیلیان با اشاره به اعترافات مصرف می‌گوید: در بررسی‌های انجام‌شده، سارق علاوه بر اعتراف‌ها به جرم خود به بسیاری از فقره‌های مخرب معابر به ارزش پنج میلیارد ریال اعتراف کرد و پس از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده، وی به دادسرا منتقل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا