حوادث و رویداد

دستگیری ۹۲ سارق و خرده فروش مواد مخدر در لرستان

آفتاب‌‌نیوز :

یحیی الهی ۲۵ دی ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای تدابیر و رهنمودهای سردار فرمانده انتظامی فراجا مبنی بر اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، با حضور عوامل انتظامی استان، چندین مرحله عملیات ضربتی جداگانه در سطح حوزه استحفاظی و نقاط جرم خیز استان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ۴۲ قبضه سلاح شکاری و ۹ قبضه سلاح جنگی به همراه ۴۹۹ عدد انواع فشنگ کشف و در این رابطه ۳۱ متهم دستگیر شد.

الهی دستگیری ۷۰ خرده فروش و کشف ۱۶ کیلو و ۵۰۴ گرم انواع مخدر، دستگیری ۲۲ سارق و یک مالخر و کشف اموال مسروقه شامل پنج دستگاه خودرو، پنج دستگاه موتورسیکلت  و کشف ۳۱ فقره سایر انواع سرقت از دیگر توفیقات انتظامی این طرح دانست.

وی گفت: کشف سه میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال کالای قاچاق و دستگیری هفت نفر در این رابطه و توقیف هشت دستگاه خودرو سبک قاچاق بر (شوتی)، دستگیری ۷۸ محکوم فراری و مجلوب تحت تعقیب مراجع قضایی، انتظامی و غیره از دیگر نتایج این طرح بود.

فرمانده انتظامی لرستان در خاتمه ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، از آنان خواست هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه  ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

دکمه بازگشت به بالا