اجتماع

ساخت ۱۵ هزار تخت خوابگاهی دانشجویان علوم پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از نهایی شدن استخدام ۲۵ هزار نفر در نظام سلامت تا چند هفته آینده خبر داد و گفت: ۱۵ هزار تخت خوابگاهی دانشجویان علوم پزشکی نیز در دست ساخت است.

به گزارش گزارشگر یک، بهروز رحیمی افزود: وزارت بهداشت برای تکمیل کادر پرسنلی خود ۷۵ هزار نقطه، محل به سازمان امور اداری و استخدامی اعلام کرد که با استخدام ۲۵ هزار نیرو موافقت شد.

وی ادامه داد: با تأمین منابع و برگزاری آزمون استخدامی، استخدام این ۲۵ هزار نفر در مرحله مصاحبه از پذیرفته شدگان قرار دارد و تا چند هفته دیگر نهایی می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اعلام این که به دنبال دریافت مجوز استخدام ۲۵ هزار نفر نیروی دیگر برای نظام سلامت کشور هستیم، گفت: امیدواریم دریافت مجوز استخدام ۲۵ هزار نفر دیگر نیز تا آخر سال نهایی شود.

رحیمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: سیاست اصلی وزارت بهداشت اتمام پروژه های نیمه تمام خوابگاهی است و ۱۵ هزار تخت خوابگاهی و بیش از هزار واحد خوابگاه متاهلی نیز در کشور در دست ساخت است.

وی یادآور شد: امیدواریم در سال ۱۴۰۳ بخش زیادی از پروژه های خوابگاهی دانشجویان علوم پزشکی کشور را با اولویت خوابگاه های متاهلی به پایان برسانیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا