حوادث و رویداد

عامل تیراندازی در نوشهر دستگیر شد

گزارشگر یک/مازندران فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری عامل تیراندازی در کمتر از ۱۲ ساعت در یکی از محلات این شهرستان خبرداد.

به گزارش گزارشگر یک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی اکبر درویشی روز دوشنبه ۹ بهمن ماه در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال یک فقره تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان نوشهر، موضوع شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پلیس امنیت و عمومی این فرماندهی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی عامل تیراندازی شدند و در عملیاتی غافلگیرانه با هماهنگی قضایی در کمتر ۱۲ ساعت نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی نوشهر ادامه داد: متهم سابقه دار در بازجویی‌های انجام شده علت تیراندازی خود در مقابل درب منزل یکی از شهروندان را اختلافات قبلی مالی و ملکی با وی عنوان کرد.

سرهنگ درویشی با بیان اینکه در این زمینه یک دستگاه خودرو پژو و ۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز نیز کشف و متهم به همراه پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، اضافه کرد: پلیس قاطعانه و با تمام توان با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد و هرگز اجازه نخواهد داد، گروهی هنجار شکن امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا