فرهنگی

فراخوان مشارکت در خرید زمین و برپایی موکب مسجد مقدس جمکران

گزارشگر یک/قم مدیر موکب مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه این موکب از اربعین سال 94 در جاده نجف به کربلا برپا و خدمات رفاهی و فرهنگی بسیاری را به زائران اربعین ارائه کرده است. از برنامه ریزی برای خرید زمین موکب با مشارکت خیرین و همه عاشقان مام زمان هرید با برنامه ریزی برای خرید زمین موکب با مشارکت خیرین و همه

حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده مدیر موکب مسجد مقدس جمکران امروز ۳۱ مردادماه در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه امسال نیز خیل عظیمی از زائرین از اقصی نقاط جهان راهی زیارت اربعین می شوند، اظهار کرد: هر کجای این مسیر پرچمی برافراشته شود. یادی از صاحب آن پرچم خواهد بود و با توجه به این که مسجد مقدس جمکران به حضرت ولی عصر(عج) انتساب ویژه دارد برآن شدیم تا این مکان مقدس جایگاهی ثابت در جاده نجف به کربلا داشته باشد که نه تنها در ایام زیارت اربعین بلکه در طول آن باشد. سال خدمات خدمات را به زائرین اعتاب مقدس ارائه کند.

وی ادامه داد: بنابراین تصمیم گرفته شد زمینی با همراهی خیرین و عاشقان و منتظران امام زمان(عج) در این جاده نورانی خریداری شود تا بتوانیم بعد از سال‌ها دوری به علت علت، با برپایی مجدد موکب «معام امام منصور» حضور پزشک را در مراسم اربعین حسینی داشته باشد.

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه همه عاشقان حسینی می توانند با هر توان مالی در خرید زمین موکب سهیم شوند، گفت: خیرین می توانند برای خرید زمین و برپایی موکب منتظران امام زمان عجل الله فرجه در مسیر نجف – کربلا مشارکت کنند. از طریق درگاه رسمی پرداخت اینترنتی

هاشمی زاده با اشاره به اینکه موکب مسجد مقدس جمکران از سال 1394 در جاده نجف به کربلا برپا شد و طی سال های گذشته مختلف فرهنگی و رفاهی را به زائران اربعین ارائه خدمات ارائه کرد، کرد: با توجه به استقبال زائران از موکب مسجد مقدس. جمکران امسال برای این برنامه اصلی، تهیه زمین موکب به موازات آن برنامه ریزی برای ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و خدماتی در دستور کار موکب معصور است.

وی با تاکید بر اینکه تمام مراحل خرید زمین تا اعزام خادمان و برپایی موکب در اربعین و خدمات ارائه شده در طول سال به صورت مستمر به اطلاع مردم خواهد رسید، بیان کرد: وی سایت موکب به نشانی mokeb.jamkaran.ir، وب سایت مسجد مقدس جمکران به نشانی Jamkaran.ir و صفحات این مکان مقدس در فضای مجازی و همچنین شماره تلفن ۰۲۵۳۱۳۲۰ راه های ارتباطی با مسئولین موکب و آگاهی از اخبار و اطلاعات و نیازمندی های موکب امام منصور است.

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران کرد: اربعین زمینه ظهور ساز است و امیدواریم بتوانیم با برپایی این موکب نام و یاد امام زمان(عج) را بیش از پیش در دل عاشقان و محبان اهل بیت(ع) زنده کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا