عمومیگزارشگر کسب و کار

مزیت های خرید فالوور فعال

مشکلات خرید فالوور اینستاگرام

اجازه بدهید اول از مضرات و مشکلات خرید فالوور اینستاگرام صحبت کنیم، بعد از آن شما را با انواع مزایای خرید آن هم آشنا خواهیم کرد.

1_ حذف فالوورها

اولین ضرر خرید فالوور اینستاگرام این است که ممکن است بعد از مدتی کلاً همۀ فالوورهای فیک‌تان حذف شود! درواقع اینستاگرام طی این سال‌ها بارها فالوور فیک حساب‌های مختلفی را با توجه به محاسبات خودش حذف کرده است. در این شرایط قطعاً با حذف فالوورهای فیک حساب‌تان، هزینه‌ای ‌را که برای خرید آن پرداخت کرده بودید، از دست می‌دهید و به‌نوعی از نظر مالی ضرر می‌کنید.

2_ ریزش فالوورها

خیلی مواقع ممکن است برای خرید فالوور فیک، به سراغ شرکت‌های فروشنده نامعتبری بروید. این شرکت‌ها متاسفانه فالوورهایی را می‌فروشند که بعد از مدت کوتاهی به مرور شما را آنفالو می‌کنند. به این ترتیب عملاً ممکن است بعد از 1 سال متوجه شوید که نیمی یا حتی همۀ فالوورهایتان ریزش کرده‌اند. البته باز هم می‌گوییم، این درصورتی اتفاق می‌افتد که از شرکت‌های نامعتبری برای خرید فالوور فیک کمک گرفته باشید.

 3_ حذف پیج!

یکی دیگر از معایب خرید فالوور اینستاگرام، احتمال حذف شدن پیج شماست! درواقع بازهم اگر به سراغ شرکت‌های نامعتبر فروش فالوور اینستاگرام بروید، آنها بی حساب‌وکتاب خدمات‌شان را به شما ارائه می‌دهند. به این ترتیب ممکن است اینستاگرام به پیج شما به‌عنوان یک پیج اسپمر و تبلیغاتی شک کند و در مواردی دست به حذف کامل اکانت‌تان بزند!

این شرایط مخصوصاً زمانی رخ می‌دهد که قرار باشد تعداد بسیار زیادی فالوور، در حد چندین هزار نفر را خریداری کنید. البته اگر شرکت مقابل شما قابل اعتماد و کاربلد باشد، می‌داند که باید برای جلوگیری از وقوع چنین مشکلی، فالوورها را به ‌مرور زمان و طی ماه‌ها به حساب‌تان منتقل کند.

نکته: اگر شرکت معتبری را برای خرید فالوور نمی‌شناسید که بتواند بدون مشکل این خدمات را به شما ارائه کند، پیشنهاد می‌کنیم به  مراجعه کنید. این مجموعه به‌دلیل سابقۀ بالا و تخصص زیاد، بدون ایجاد مشکلات گفته‌شده، تعداد فالوورهای واقعی پیج شما را افزایش می‌دهد.

4_ بی‌اعتمادی کاربران

در گذشته کاربران اینستاگرام دانش فنی بالایی نداشتند؛ این یعنی اینکه مثلاً اگر مشاهده می‌کردند که حساب اینستاگرام شما 10 هزار فالوور دارد، به‌عنوان یک حساب معتبر به آن نگاه می‌کردند و خودشان هم دنبال‌تان می‌کردند. اما امروز چی؟

امروز مخاطبان بعد از مشاهدۀ رقم فالوورهای شما، بی‌معطلی به سراغ بررسی پست‌هایتان می‌روند تا نگاهی هم به تعداد لایک و کامنت آن بیندازند. به این ترتیب مطمئن می‌شوند که آیا این تعداد مخاطبی که دارید واقعی هستند یا فیک! اگر متوجه شوند که اکانت‌تان فالوور فیک دارد، ممکن است اعتمادشان را به شما از دست بدهند.

با توجه به همین موضوع، پیشنهاد می‌شود برای اینکه با چنین مشکلی روبرو نشوید، فرآیند خرید فالوور را در کنار تولید محتوا و جذب فالوور واقعی اجرایی کنید تا مخاطبان‌تان متوجهش نشوند.

5_ کاهش تعامل

الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، نمایش یک پست از حساب شما را در اکسپلور، به چیزی به اسم “تعامل” وابسته کرده‌اند!

این یعنی اگر امروز پستی را منتشر کردید که در همان دقایق اول تعداد زیادی لایک و کامنت گرفت، الگوریتم‌ اینستاگرام آن را به دیگر مخاطبان هم نشان می‌دهد. اما اگر تعامل این پست پایین باشد، حتی مخاطبان خودتان هم متوجه‌اش نمی‌شوند چه برسد به بقیه!

حالا این چه ربطی به مضرات و مشکلات خرید فالوور فیک اینستاگرام دارد؟ خب زمانی که شما تعداد زیادی فالوور فیک در حساب‌تان داشته باشید و یک پست را منتشر کنید، هیچ تعاملی دریافت نمی‌کنید؛ مثلاً ممکن است 10هزارنفر فالوور داشته باشید اما صرفاً پست‌تان در 24 ساعت، 100 عدد لایک بگیرد.

این موضوع به اینستاگرام نشان می‌دهد که پست شما ارزشمند نبوده و عملاً لیاقت حضور در اکسپلور و هشتگ‌ها را ندارد. به این ترتیب ممکن است خرید تعداد زیادی فالوور اینستاگرام باعث توقف رشد پیج‌تان شود.

 مزایای خرید فالوور اینستاگرام

خب، تا اینجا با همۀ معایب خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدید. اما در ادامه می‌خواهیم به سراغ مزایای خرید فالوور برویم و آنها را هم بررسی کنیم.

1_ جذب بیشتر فالوور حین تبلیغات

تا الان چندبار شده که صفحۀ یک پیج اینستاگرام را باز کنید، از محتوایش خوش‌تان بیاید اما صرفاً به‌خاطر تعداد فالوور بسیار پایینش، از دنبال کردن آن صرف‌نظر کنید؟

درواقع مهم‌ترین مزیت خرید فالوور اینستاگرام، پر کردن همین حفرۀ خالی اعتماد است که در ذهن مخاطبان نسبت به پیج‌های تازه‌کار وجود دارد. به همین دلیل همیشه زمانی که شما قصد دارید تبلیغات گسترده‌ای را انجام بدهید، پیشنهاد می‌شود که اقدام به خرید فالوور کنید. چراکه در این زمان‌ها مخاطبان بعد از مشاهدۀ تبلیغ، وارد پیج شما می‌شوند و محتوایتان را مشاهده می‌کنند. اگر متوجه شوند که فالوور بسیار کمی دارید، بیشترشان بیخیال‌ می‌شوند و بدون دنبال کردن اکانت‌تان، از آن خارج می‌شوند.

بنابراین اگر برنامه‌ای برای رشد پیج و افزایش فالوور دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از آن فالوور بخرید و احتمال رشدتان را افزایش بدهید.

2_ جلب اعتماد

حالا زمانی که اکانت شما تعداد زیادی فالوور داشته باشد، اثر تایید اجتماعی در ذهن مخاطبان فعال می‌شود و به آنها دستور می‌دهد که فالو کردن یا حتی خرید از این اکانت، کار عاقلانه‌ای است.

معایب خرید فالوور چیست؟ (راهکارهای پیشگیری از آن)

همانطور که هر قابلیتی دارای مزایا و معایبی است پس خرید فاوور اینستاگرامی علاوه بر مزایا، دارای معایبی هم می باشد. معایب خرید فالوور درست مانند بازی دومینو است! یعنی همانطور که در این بازی افتادن یکی از قطعه‌ها باعث خراب شدن قطعه‌های بعدی می‌شود در اینجا هم بروز اولین ایراد باعث چیده شدن عیب‌های دیگر است.

 1. افتادن به دام فالوور های بی کیفیت
  افزایش فالوور توسط اکانت هایی که نه نام کاربری درستی دارند،نه عکس پروفایل و همچنین پستی در اینستاگرام منتشر نکرده اند نشان از فیک و بی کیفیت بودن فالوور خریداری شده دارد.

راهکار: با خریدن فالوور هایی که منطبق با الگوریتم اینستاگرام هستند ریزش فالوورهای شما کم و افزایش آن تدریجی است. بنابراین باید به فکر خرید فالوور با کیفیت از شرکت های مطمئن باشید. اگر شرکت معتبری را برای خرید فالوور نمی‌ شناسید که بتواند بدون مشکل این خدمات را به شما ارائه کند، پیشنهاد می‌ کنیم به مراجعه کنید. این مجموعه به‌ دلیل رضایت مشتریان، سابقۀ کاری بالا، نماد اعتماد و فالوورهای منطبق با الگوریتم های اینستاگرام به شما ارائه می دهد.

 1. حذف پیج!
  یکی دیگر از معایب خرید فالوور اینستاگرام، احتمال حذف شدن پیج شماست. در واقع اگر به سراغ شرکت‌های نامعتبر فروش فالوور اینستاگرام بروید، ممکن است اینستاگرام به پیج شما به‌ عنوان یک پیج اسپمر و تبلیغاتی شک کند و در مواردی دست به حذف کامل اکانت تان بزند.

راهکار: عدم استفاده از ربات برای افزایش فالوور پرهیز از اعمالی همچون فالو آنفالو و خرید فالوور از شرکت های معتبر

 1. کاهش تعامل
  یکی از الگوریتم های اینستاگرام، وابسته بودن نمایش پست شما در اکسپلورر، به چیزی به اسم “تعامل” است.
  زمانی که شما تعداد زیادی فالوور فیک در حسابتان داشته باشید و پستی منتشر کنید، هیچ تعاملی دریافت نمی‌ کنید. مثلاً ممکن است 10 هزار نفر فالوور داشته باشید اما پست شما صرفا در 24 ساعت، 100 عدد لایک بگیرد.
  این موضوع به اینستاگرام نشان می‌ دهد که پست شما ارزشمند نبوده و عملاً لیاقت حضور در اکسپلورر را ندارد. به این ترتیب ممکن است خرید فالوور اینستاگرام بدون تعامل، باعث توقف رشد پیجتان می شود.

راهکار: در کنار خرید فالوور از سایر خدمات همچون خرید لایک و کامنت نیز بهره مند شوید تا هم ایمپرشن پست شما بالا رود هم وارد اکسپلور شوید. همچین افزایش تعامل (خرید بازدید اینستاگرام) منجر به افزایش بازدید و فروش پیج شما خواهد شد.

معایب خرید لایک اینستاگرامی

تعامل و داشتن لایک زیاد یک پست، نشانه محبوبیت آن پست و پیج است اما خرید لایک و افزایش آن به این صورت می تواند معایبی هم با خود به همراه داشته باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 • لایک ها و کامنت ها از طرف کسانی است که شما آن ها را نمی شناسید و آن ها نیز شما را فالو نکرده اند
  بنابراین اینستاگرام یه خوبی موضوع فیک بودن آن ها را تشخیص میدهد و نرخ تعاملات شما افت خواهد کرد. با توجه به اینکه اینستاگرام یکی از فاکتور های خود را برای رتبه بندی پست ها میزان تعامل پست در دقایق اولیه انتشار پست قرار داده است باید حتما این تعاملات از طرف دنبال کنندگان صفحه شما باشند. زیرا تعاملاتی که از طرف افرادی که شما را دنبال نمی کنند دریافت کنید هیچ تاثیری روی رتبه بندی پست های شما ندارد.

راهکار: در کنار خرید لایک و کامنت از اهمیت غافل نشوید تا مخاطبان خود را ترغیب به واکنش نسبت به پست های خود کنید.

 • بی اعتمادی کاربران نسبت به صفحه شما
  بالا بودن تعداد لایک ها و کامنت های مطلب ها، در حالی که تعداد فالوورها پایین هستند، می تواند موجب بی اعتمادی کاربران نسبت به صفحه شما شود.

راهکار: درست است که بالا بودن تعداد لایک و کامنت ها موجب افزایش اعتماد مخاطبان و خریداران خواهد شد اما حتما به تناسب میان تعداد فالوورها، لایک ها و کامنت های صفحه خود توجه داشته باشید.

 • اینستاگرام اکانت شما را خواهد بست
  اینستاگرام کاربرانش را تشویق می‌کند که به طور واقعی فعالیت داشته باشند و با دیگر کاربران مشارکت کنند. اینستاگرام به هر چیزی که به صورت واقعی رخ ندهد یا به واسطه نوعی اتوماسیون اتفاق بیفتد، نگاه مثبتی ندارد.

راهکار: همان گونه که قبلا گفتیم از خدماتی که توسط ربات صورت می گیرید استفاده نکنید. سعی کنید اگر از خدماتی همچون خرید لایک، کامنت و فالوور استفاده می کنید این افزایش به صورت تدریجی روی اکانت شما اعمال شوند. برای این کار از طریق اقدام نمائید.

تاثیر خرید لایک در اینستاگرام

باعث افزایش لایک های یک پست شما در اینستاگرام می شود. زمانی که لایک های پست تان افزایش یافت پست شما شانس این را دارد که توسط افراد بیشتری دیده شود.

در نتیجه، لایک های شما باز هم افزایش میابند. در واقع شما به عنوان مثال 1000 لایک می خرید اما در نهایت 1500 لایک به پست تان اضافه می شود.

البته توجه داشته باشید که در صورتی این اتفاق می افتد که اکانت شما عمومی باشد و افراد بتوانند پست شما را ببینند. در صورتی که اکانت شما خصوصی باشد نه می توانید لایک بخرید و نه پست شما شانس دیده شدن توسط افراد جدید را میابد.

سوالات متداول

 • آیا خرید فالوور می تواند موجب شود؟
  خرید فالوور می تواند باعث افزایش دیده شدن شما شود. اما این که این دیده شدن به فروش بیشتر منجر شود یا نه، کاملا بستگی به کیفیت و جذابیت محتوا و محصول تان دارد.
 • چه تعداد فالوور خریداری کنم بهتر است؟
  بهتر است تعداد فالوور هایی که خریداری می کنید، در ابتدا نزدیک به تعداد فالوور های کنونی تان باشد و به مرور تعداد خرید را افزایش دهید.
 • خرید لایک بهتر است یا فالوور؟
  شما باید هر دو را در کنار هم خریداری کنید چون تفاوت زیاد در تعداد لایک و فالوور باعث می شود اینستاگرام شما را ربات تشخیص دهد.
دکمه بازگشت به بالا