حوادث و رویداد

پیام فرماندهی کل انتظامی به مناسبت روز “عفاف و حجاب”/ حجاب از محورهای جنگ شناختی دشمنان

فرماندهی کل مدیریت جمهوری اسلامی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت روز “عفاف و حجاب”، هدف گرفتن پوشش و حجاب زنان مسلمان ایران را از محورهای جنگ شناختی دشمنان عنوان کرد.

به گزارش گزارشگر یک به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این پیام آمده است:

«بیست و یکم تیرماه که از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور روز «عفاف و حجاب» نام گرفته استی شورای فرهنگ شجاعت و غیرت زنان و مردان پاک باخته مسلمانی است که در جریان کشف حجاب رضاخانی در مسجد گوهر شاد در خون خود غلطیدند تا حجاب زن ایرانی و اسلامی پاینده را حفظ کنند. زنانی که در آن دوران برای حفظ آبرو، عزت و حجاب خود گوشه نشین خانه بودند چهل و چند سال بعد همراه دختران و نوه های خود دوشادوش برادران مسلمان شان فریادهای مانده در دل را سر دادند و قیامی کردند که دودمان خاندان استعماری و استبدادی پهلوی. را به باد داد.

حجاب ناد ی ایای و اسای ات ز از ز ایی اه ه ی ی ز ز ز از ه زای شاخ یان ایان ای جنگی که در آن سبک زندگی و ظاهر زنان مسلمان ایرانی به نام حقوق بشر و آزادی مورد هجمه قرار گرفته است چرا که دشمن می داند چرا که هویت ایرانی اسلامی خود را از دست می دهد چگونه می توان فرزندانی را در دامن خود پرورش داد که روحیه می دهد. «شهادت طلبی» و جان فدایی برای دین و سرزمین خود داشته باشند.

همه تلاش ما بایستی بر این باشد که با تأسی از روش، منش و سیره ائمه معصومین و در رأس آنها حضرت فاطمه زهرا(س) در توسعه و ترویج فرهنگ دینی و فریضه امر به معروف و نهی از منکر تلاش های دشمنان را خنثی کرده است. و اجازه ندهیم حجاب زن ایرانی دست مایه آنها برای رسیدن به هدف استعماری شان باشد و در این راه همگام با راهبردهای ترسیم شده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر دیدگاه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری”مدظله العالی” گام برداریم.»

فرماندهی کل مدیریت جمهوری اسلامی ضمن گرامیداشت روز «عفاف و حجاب» و یاد همه شهدا که همیشه در وصایای خود را حفظ کرده اند از ارزش های انقلاب اسلامی را وظیفه خود دانسته و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب که از اصول جامعه اسلامی است تمام هم و غم خود را به کار خواهد بست و آن شاءالله در این راه با هم افزایی سایر دستگاه های متولی امر حجاب و عفاف از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا