عمومی

چرا برخی افراد حس و حال ورزش‌کردن را ندارند؟

چرا افراد زیادی برای ورزش دارند اما برخی دیگر حس و حالش را ندارند؟ در پاسخ به تعداد متعددی‌ها می‌توانم برایش ذکر کنم، اما یکی از عجیب‌ترین آنها می‌تواند باشد! بله، نتایج یک پژوهش جدید نشان داده میکروب‌های روده ما روی میزان انگیزه‌مان تأثیر دارند

به گزارش گزارشگر یک، استفاده از توئیتر: «محققان در پژوهشی روی موش‌ها متوجه شدند که تفاوت ژنتیکی، تأثیر زیادی بر روی میزان فعالیت‌های بدنی‌شان دارد، اما برخی از موش‌ها نسبت به دیگران جنب‌وجوش‌ها دارند که علت اصلی آن، تفاوت در آزمایشگاه‌های دستگاه‌های آنهاست.

در این پژوهش، گروه‌های مختلف و گروه‌های مختلف دستگاه‌های معالجه موش‌ها با کاهش و کاهش تاثیر آن بر دوپامین‌کند، مشخص شد. پای ا اقال ص ا اس ا ه ه ه ه ی ی ی ج د ا ا ا ا اث ث ات ث ا اس ز ز زاز و. کاهش تأثیرات دوپامینی باعث می شود که انگیزه کافی برای تکرار ورزش نداشته باشد.

در دستگاه غذای ما تریلیون‌ها باکتری‌های زندگی می‌سازند (تعداد سلول‌هایی که در بدن ما زندگی می‌کنند از تعداد سلول‌های بدن خودمان بیشتر است!) و نوع و تعداد آنها به سبک زندگی و غذاهایی که مصرف می‌کنند تأثیر بگذارند. در این تحقیق چند گونه از باکتری ها شناسایی شده است که در این رابطه نقشی ایفا می کنند. اما به عنوان یک قاعده کلی، خوب است بدانید که تنوع غذایی، مصرف سبزیجات، میوه‌ها و همینطور پرووتیک‌ها به افزایش جمعیت‌های مفید دستگاه گوارش کمک می‌کند.

پژوهشگران می‌گویند در نتیجه این تحقیق روی انسان‌ها هم تایید می‌شود، یکی از دلایل اصلی مشخص می‌شود که چرا از افراد به اندازه کافی فعالیت‌های بدنی نمی‌توان گفت: آن‌ها هر وقت، ممکن و غیرممکن هستند، می‌شوند اما احتمالاً دلیل آن‌ها برای دستگاه‌های پزشکی است. است!

در مورد تأثیرات بیشتر بر روی عوامل مختلف سلامتی، تحقیقات بسیار زیادی انجام شده و آن روز به روز روشن می شود.

این پژوهش در نشریه نیچر منتشر شده است.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا