کاهش ادامه‌دار سفرهای مردم و مسافران شمال

ف ای ج ی ی هف ه ک اهش و د اش و ات اتان ش اف ش ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

به گزارش گزارشگر یک، بر اساس آمار سامانه‌های حمل و نقل و انتقال هوشمند مرکز مدیریت راه‌های کشور یک میلیون و ۶۱ هزار و ۶۹۱ وسیله نقلیه‌های مختلف در بازه‌های ۲۰ تا ۲۶ خرداد ماه در انجمن‌های مواصلاتی کشور ترد داشته است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته. 13 درصد افزایش یافته اما در مقایسه با هفته قبل، با بررسی 16 درصد کاهش، 13 درصد افزایش یافته اما

کاهش ادامه‌دار سفرهای مردم و شمال شمال

بر اساس نقشه های نقشه های و انباشت خودروهای بومی استان های مختلف در روزهای ۲۰ تا ۲۶ خرداد ماه، برخی از استان ها با کاهش و برخی دیگر با افزایش این آمار مواجه شدند. در این نقشه تهران مانند هفته گذشته و همیشه رنگ قرمز و مازندران آبی شد. ی آر یه خ ر ز ازان ر ز از اناش ه ه ب الات آار اناش یعنی در هفته‌هایی که بیشتر از استان‌های شمالی به سمنان و تهران سفر کردند، می‌روند.

کاهش ادامه‌دار سفرهای مردم و شمال شمال

آمارهای مرتبط با تردهای بین استانی نشان می‌دهد اردبیل، گیلان و زنجان با منفی ۳۵ درصد، منفی ۳۴ درصد و منفی ۲۵ درصد کاهش، بیش از یک هفته را نسبت به قبل از این بررسی تجربه کردند. اما استان ایلام با هفت درصد رشد، بیشترین افزایش سفر را در این بازه زمانی داشت.

اما همین آمار در قیاس با هفته مشابه سال گذشته افزایش چشمگیر سفرهای جاده‌مای انا تقری شابه سال گذشته شما همین آمار در قیاس با تقری. در این میان تنها آذربایجان غربی با کاهش سه درصدی سفرهای جاده‌ای در خوزستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی با ۴۶ درصد، ۳۸ درصد، ۲۹درصد و ۲۹ درصد افزایش، بیشترین رشد را نسبت به هفته مشابه سال گذشته تجربه کردند.

کاهش ادامه‌دار سفرهای مردم و شمال شمال

پلاک‌های ثبت‌شده در دوربین‌های پلاک‌خوان در بازه‌های زمانی مشخص می‌شود که بیش از 9 میلیون و 323 هزار خودرو خودرو با ترکیب اطلاعات مبدا استان‌های مختلف در محورهای برون‌شهری مشاهده شدند. در این میان خودروهای تهران و البرز با بیش از 20 درصد بیشترین سهم را در این ترددها داشته اند و پس از آن خودورهایی با پلاک استان های مازندران، فارس، خراسان و اصفهان در رتبه های بعدی قرار دارند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا