اجتماع

کشف ۷ کیلو مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بهشهر

گزارشگر یک/مازندران فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر از کشف بیش از  ۷کیلو مواد مخدر و دستگیری ۲۴ خرده فروش مواد مخدر و ۴۸ معتاد در شهرستان بهشهر خبر داد.

به گزارش گزارشگر یک، سرهنگ “علی اکبر قلی پور” در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مطالبات شهروندان، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهشهر طرح پاکسازی نقاط آسیب‌زا و جرم خیز را در سطح شهرستان اجرا کردند.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران موفق به کشف ۷ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر  و دستگیری ۲۴ خرده فروش مواد مخدر و ۴۸معتاد شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر با اشاره به اظهار رضایت مردم از اجرای این گونه طرح‌ها، از همکاری صمیمانه مردم قدردانی کرد و گفت: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

اجرای طرح برخورد با خودرو و موتورسواران متخلف در قائم شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از توقیف ۱۲ خودرو و موتورسیکلت مزاحم در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ “مهدی خادمی ” در تشریح این خبر، بیان کرد: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و جلوگیری از تردد خودروها و موتورسیکلت سوارانی که با حرکات نمایشی و پرخطر در جاده نظامی این شهرستان، ضمن ایجاد خطرات جانی و مالی برای خود موجب ایجاد وحشت و مزاحمت برای شهروندان می‌شدند، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از توقیف ۹ خودرو و ۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف و مزاحم در اجرای این طرح خبر داد و گفت: خودرو ها و موتورسیکلت های مذکور تا تعیین تکلیف نهایی از سوی مرجع قضائی به پارکینگ منتقل شدند .

سرهنگ خادمی با اشاره به تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین  اولویت های ماموریتی پلیس، گفت: هرگونه حرکات نمایشی و خطر آفرین در هر جاده و مسیری ممنوع است .

وی از برخورد قاطع پلیس در برخورد با خودروها و راکبان موتورسیکلت سوارانی که با حرکات نمایشی و خطر آفرین جان خود و شهروندان را به مخاطره می‌اندازند برابر با قانون خبر داد و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده چنین مواردی با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

توقیف خودروی برلیانس حامل مواد مخدر در بابل

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از توقیف خودروی برلیانس حامل ۵ کیلو گرم تریاک در آن شهرستان خبر داد .

سرهنگ “علی داداش تبار” با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد یک خودروی برلیانس حامل مواد مخدر، موضوع  در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر  قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی خودروی مورد نظر را شناسایی و در اقدامی عملیاتی آن رامتوقف کردند .

سرهنگ داداش تبار از کشف ۵ کیلوگرم تریاک که  به صورت ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود خبر داد و با اشاره به دستگیری دو متهم در این ارتباط، افزود: خودروی مورد نظر توقیف و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان بابل در خاتمه به خانواده ها توصیه کرد: همواره مراقب فرزندان خود باشند و هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص فعالیت افراد در حوزه خرید و فروش موادمخدر را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا