بین الملل

یک گروه عراقی حمله به پایگاه‌های آمریکا را برعهده گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین گزارشگر یک، بعد از انتشار اخباری درباره عملیات علیه پایگاه‌های محل استقرار نظامیان آمریکایی در سوریه، یک گروه عراقی مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.

گروه مقاومت عراقی موسوم به «مجاهدین مقاومت اسلامی عراق» بامداد سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با استفاده از پهپادهای تهاجمی به پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در «العمر» و «الشدادی» حمله کرده است.

شامگاه دوشنبه بود که منابع خبری از حملات مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه‌های اشغالگران آمریکا در شرق و شمال شرق سوریه خبر دادند.

پیش از آن نیز مقاومت اسلامی عراق با یک فروند پهپاد به پایگاه المالکیه در شمال شرق سوریه حمله کرد که به گفته آنها با دقت به هدف اصابت کرده است.

از چند روز پیش گروه‌های مقاومت عراقی که در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و بمباران مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان فلسطینی برای مداخله مستقیم در تقابل با صهیونیست‌ها و در حمایت از مقاومت فلسطین اعلام آمادگی کرده‌ بودند، رسما به نبرد طوفان الاقصی پیوسته‌اند و طی چند روز اخیر بارها مواضع نیروهای آمریکایی در پایگاه الحریر در شمال عراق و پایگاه عین الاسد در غرب این کشور را هدف حملات پهپادی و راکتی قرار داده‌اند.

مقاومت عراق همچنین از چند روز پیش پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی را در سوریه نیز هدف قرار می‌دهد. پایگاه التنف در شرق سوریه و پایگاه آمریکایی در میدان گازی کونیکو در شمال شرق سوریه از جمله مقرهایی است که طی این روزها از سوی مقاومت عراق هدف حمله پهپادی یا راکتی قرار گرفته است.

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دکمه بازگشت به بالا