فرهنگیگزارشگر کسب و کار

پکیج های رایگان حرف آخر

حرف آخر قدم های بزرگی در زمینه تدریس مفهومی و بصری برداشته است. تقریبا قریب به 10 سال از فعالیت آموزشی و کنکوری حرف آخر سپری میشود. در این مدت تلاش بر این بوده تا روش های سنتی در تدریس و آموزش کشورها که سالهای زیادی است نهادینه شده رفع شود. هر چند برای رسیدن به این هدف، زمان طولانی باقی است اما حرف آخر هنوز پای رسالت خودش که همان عدالت آموزشی با روش های جدید، ایستاده است.

تب و تاب کنکور در سالهای اخیر باعث افزایش حساسیت ها به این آزمون شده است. علت اصلی آن نیز فقط اشباع بازار کار خیلی از رشته های دانشگاه است. امروزه تمرکز داوطلبان و خانواده بر  گروه آزمایشی تجربی  و زیر شاخه های پزشکی و پیرا پزشکی است، به طوری که سالانه بالغ بر 600 هزار نفر در گروه تجربی برای کسب صندلی های این رشته به رقابت می پردازند. در گروه ریاضی نیز رقابت در رشته های مهندسی برای دانشگاه های برتر وجود دارد اما تعداد داوطلبان گروه ریاضی تقریبا یک سوم تجربی است. در رشته انسانی رقابت داوطلبان برای دانشگاه فرهنگیان است.

در این رقابت شدید، یکی از دغدغه داوطلبان، دسترسی به منابع مناسب است. افزایش حساسیت کنکور، در سالهای اخیر باعث ایجاد موسسات و انتشارات زیادی در کشور شده است. این عامل سبب سردرگمی داوطلبان در انتخاب منبع را ایجاد کرده به طوری که خیلی از آنها در انتخاب منبع خوب سر درگم هستند و اکثریت نیز منابع زیادی را انتخاب  کرده اند که قادر به مطالعه هیچ کدام از آنها نیستند.

حرف آخر برای انتخاب آگاهانه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری پکیج های رایگان را طراحی کرده است که شامل 20 درصد نمونه تدریس دروس عمومی و اختصاصی میباشد. این مجموعه دارای دو بخش تکنیکی و آموزشی است. در پکیج تکنیکی روش های تست زدن آموزش داده میشود و پکیج دوم نیز نمونه تدریس برای آگاهی بیشتر داوطلبان با روش های تدریس اساتید حرف آخر است.

پکیج های رایگان حرف آخر

اولین مجموعه از پکیج های رایگان حرف آخر، محاسبات سریع استاد منتظری است. یکی از دغدغه های دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، مشکل در حل سریع تست های دروس محاسباتی است. گاها کنکوری ها به رغم مطالعه زیاد شاکی هستند که چرا نتوانسته اند درصد زیادی در دروس اختصاصی محاسباتی کسب کنند.

وقت که ععلت را بررسی میکنید عدم مدیریت زمان به دلیل کند بودن در حل تست ها دلیل اصلی آن است. به همین منظور استاد منتظری برای حل تست های ریاضی، فیزیک و شیمی، محسابات سریع حرف آخر را ارائه کرده اند که داوطلبان با یادگیری آموزش های این مجموعه میتوانند در 10 ثانیه هر تستی را حل کنند.

بیشترین کاربرد محاسبات سریع، در حل تست های مسائل شیمی میباشد. تست های شیمی بر خلاف ریاضی و فیزیک بسیار زمان برو دارای محاسبات اعشاری میباشد. این موضوع باعث شده که داوطلبان نتوانند درصد بالای در شیمی کنکور کسب کنند. اما خوشبختانه استاد منتظری این مشکل را با محاسبات سریع حل کرده است.

هفت الگوی طلایی زیست شناسی

دومین مجموعه از پکیج های رایگان حرف آخر، مجموعه هفت الگوی طلایی زیست شناسی است. درس زیست برای داوطلبان تجربی از اهمیت زیادی برخوردار است. چون بیشترین تست را به خود اختصاص داده و بالاترین ضریب را دارد. کسب رتبه برتر، مرهون درصد بالا در زیست شناسی است. اما درصد بالا به سادگی کسب نمیشود. علت آن نیز تست های مفهومی و ترکیبی این درس است. بی شک همه داوطلبان حداقل 3 ساعت در روز زمان خود را به مطالعه زیست شناسی اختصاص میدهند. اما چرا درصد بالا نمیتوانند کسب کنند؟

تست های زیست بیشتر از هر درس دیگری، چالشی محسوب میشود و زدن تست های آن به سادگی مقدور نیست. اساتید زیست شناسی حرف آخر برای تسهیل مشکل تست زدن داوطلبان، هفت الگوی طلابی زیست را ارائه کرده اند. این مجموعه حاصل بررسی تست های زیست کنکور 10 سال اخیر است. کل مباحث زیست به 7 بخش تقسیم شده که برای هر کدام از انها راهکار سریع تست زدن آموزش داده میشود. مانند الگوی ژنتیک برای حل تست های این بخش، یا الگو پارادوکس برای حل تست های متناقض نما.

بنابراین داوطلبان میتوانند با این پکیج به سادگی مشکل تست زدن خود را حل کنند و در 10 ثانیه هر تستی را پاسخ دهند.

پکیج از صفر تا رتبه حرف آخر

سوم مجموعه، پکیج صفر تا رتبه حرف آخر است که شامل 20 درصد تدریس دروس عمومی و اختصاصی میباشد. با این پکیج که جنبه آموزشی و یاد دهی دارد، دانش آموزان میتوانند با روش های تدریس بی نظیر اساتید حرف آخر آشنا شوند. یکی از نقاط قوت حرف آخر در تدریس، استفاده از روش های جدید و نوین در آموزش است. برخلاف روش های سنتی که در نظام آموزش رسمی و موسسات کنکوری رایج است، با این سبک جدید، نیازی به حفظ کردن مطالب نیست.

پویانمایی یا انیمیشن سازی تاثیر مثبت و قوی بر حافظه بلند مدت و تصویری دارد. به همین دلیل یادگیری را تسریع و فاقد فراموشی مطالب است. از سوی دیگر در دروس محاسباتی راهکارهای کوتاه یا الگوهای مفهومی ارائه میشود تا روش حفظ کردن فرمولها کنار گذاشته شود.

روش های به گار گرفته شده در پکیج های حرف آخر باعث شده که این موسسه موفق به کسب گواهینامه آیکام(ICAM) از دانشگاه روش شناسی فرانسه شود. حرف آخر در تلاش است تا روش های نوین و جدید را جایگزین سبک سنتی آموزش در مدارس کند. به همین دلیل از فناوری های جدید این حوزه و اساتید بسیار قوی کمک گرفته است. حرف آخر انتخاب داوطلبانی است که قصد دارند سرنوشت و مسیر زندگی خود را تغییر دهند. رتبه های برتر سالهای اخیر حرف آخر مصدق همین موضوع است.

بنابراین اگر تا به امروز نتوانسته اید به طور جدید کنکور را شروع کنید و ازمنابع مختلف نتیجه ای نگرفته اید، پکیج های رایگان حرف آخر میتواند شما را با منبع خوب و مفهومی آشنا کند.

دکمه بازگشت به بالا