عمومیگزارشگر کسب و کار

پوستر سه بعدی را با پرده شید اتاق خود ست کنید

پوستر دیواری سه بعدی + خدمات نصب

پوستر دیواری سه بعدی می تواند به جذابیت و خلاقیت فضای شما بیفزاید. پوستر دیوای سه بعدی در دکوراسیون پذیرایی، اتاق خواب و دیگر بخش های خانه به وفور استفاده می شود. در واقع پوستر دیوای سه بعدی زیبایی ویژه ای را در فضای شما ایجاد خواهد کرد. با ما همراه باشید تا با پوستر دیوای سه بعدی بیشتر آشنا شوید.

پوستر دیواری سه بعدی محبوب ترین نوع پوستر دیواری می باشد که بسیار محبوب است. البته این گروه را بیشتر جوانان و افرادی که به دکوراسیون داخلی مدرن علاقه دارند، تشکیل می دهند. در این بخش انواع پوستر دیواری سالن پذیرایی و اتاق خواب را می توانید مشاهده کنید.

خرید پوستر دیواری سه بعدی بسته به محیطی که در نظر دارید این پوستر را نصب کنید، می تواند  متفاوت باشد. پوستر دیواری سه بعدی به طرح های مختلفی دسته بندی می شود. اگر می خواهید در محیط کسب وکاری و نیز محیط اداری خود پوستر دیوای سه بعدی نصب کنید، می توانید بسته به زمینه کاری خود، پوستر دیوای سه بعدی مرتبط را نصب و خریداری کنید. برای مثال اگر در زمینه ماشین فعالیت می کنید، از پوستر دیوای طرح ماشین و خودرو سه بعدی استفاده کنید.  درواقع علاوه بر زیبایی نوع فعالیت شما را به تصویر می کشد.

پوستر دیوای سه بعدی گل

پوستر دیوای سه بعدی گل در انواع متنوع گل مانند پوستر دیوای سه بعدی گل رز، پوستر دیوای سه بعدی گل ارکیده و پوستر دیوای سه بعدی سایر گل هلی فانتزی موجود می باشد. همچنین دیگر انواع گل ها در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است. بسته به جنسیت فرد ساکن در اتاق خواب از طرح های مختلف پوستر دیوای سه بعدی گل می توانید استفاده کنید.

پوستر دیواری سه بعدی چهره و طبیعت

پوستر دیواری سه بعدی چهره انسان مورد پسند برخی از افراد است. پوستر دیواری سه بعدی چهره در حالات مختلف می تواند در برخی محیط ها بسیار متناسب باشد. پوستر دیواری چهره سه بعدی زن، پوستر دیواری سه بعدی چهره دختر، پوستر دیواری سه بعدی چهره مرد و پسر هر یک در محیط های متعددی می تواند استفاده شود. برای مثال ارایشگرها از پوستر دیواری سه بعدی چهره بیشترین استفاده را می کنند.

پوستر دیواری سه بعدی طبیعت شامل طبیعت جنگل، درختان، گل ها، کوه و دیگر مناظر طبیعی می باشد. استفاده درست از آن ها می تواند جذابیت بسیاری در فضای شما در پی داشته باشد. پوستر دیواری طبیعت سه بعدی می تواند زیبایی بسیاری به فضاهای کاری و اداری و همچنین منازل شما هدیه دهد.

پوستر دیوای سه بعدی اتاق خواب و پذیرایی

پوستر دیوای سه بعدی اتاق خواب می تواند هم برای اتاق خواب کودک و هم بزرگسالان  طراحی شود. طرح هایی فانتزی ازجمله نمایی از شهر ونیز و شهر پاریس و طرح های دیگری از طبیعت را شامل می شود. پوستر دیوای سه بعدی پذیرایی با حساسیت و توجه بیشتری نسبت  به دیگر اتاق های خانه همراه است. پوستر دیوای سه بعدی پذیرایی در طرح های هندسی، گل و طبیعت و دیگر طرح های زیبا ارائه می شود و در نهایت زیبایی دلنشینی را به معماری داخلی منزل شما می بخشد.

بررسی قیمت پوستر دیوای سه بعدی

 قیمت پوستر دیواری سه بعدی بسته به نوع طرح و کیفیت کاری پوستر دیوای سه بعدی در قیمت های متعدد قیمت گذاری می شود. قیمت پوستر دیوای سه بعدی در فروشگاه بسته به بودجه و هزینه ای که برای پوستر دیوای سه بعدی خانه خود در نظر گرفته اید خریداری می شود. همچنین با توجه به ابعاد و جنس کاغذ پوستر دیواری قیمت آن متفاوت خواهد بود. برای مشاهده پوستر دیواری سه بعدی ارزان و پرده زبرا به وبسایت دکوپیک مراجعه نمایید.

خرید پوستر دیواری سه بعدی

خرید پوستر دیواری سه بعدی برای همه تقریبا شرایط یکسانی دارد. اما تفاوت قیمت به جهت نوع جنس کاغذ و سایزها به وجود خواهد آمد. ما به شما مشتریان عزیز ضمانت ارائه بهترین قیمت، پوستر دیوای سه بعدی را در انواع سبک های سه بعدی سنتی، سه بعدی مدرن، سه بعدی منظره، سه بعدی چشم انداز، سه بعدی خلاقانه، سه بعدی انتزاعی، سه بعدی هنری و… می دهیم.

به راحتی می توانید جهت مشاهده تصاویر پوسترهای گل، پوستر دیواری گل و چاپ پوستر سه بعدی در مدل های مدرن و جدید از طریق سایت فروشگاه اقدام کنید. همچنین این محصول با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و آخرین تکنولوژی در ایران تولید می شود. در واقع با استفاده از رنگ های خارجی درجه یک پوستر سه بعدی با بهترین کیفیت چاپ تقدیم مشتریان می شود.

تفاوت کاغذ دیواری و کاغذ دیواری سه بعدی

در وهله اول شما باید در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری سه بعدی در کشورمان ایران با نام های دیگری همچون پوستر سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی نیز شناخته می شود و در بازار ایران در واقع هر سه این ها یک چیز می باشند و صرفا با نام های متفاوتی شناخته می شوند .

کاغذ دیواری ها به صورت رول هایی یکسان توسط برند های متفاوت ایرانی و خارجی به فروش می رسند و طرح هایی یکسان به طور متناوب و تکرار شونده وجود دارند و در قیمت بالاتری نیز عرضه می شوند اما نکته ای که شما باید بدانید آن است که کاغذ دیواری های سه بعدی موجود در بازار کشورمان ایران توسط دستگاه های وارادتی تولید می شوند و هر طرحی را که شما در ذهن داشته باشید را برایتان چاپ می کنند برای مثال تصویری از کارتون مورد علاقه کودک شما برای اتاق خواب و مواردی از این قبیل. دیگر نکته قابل تامل در مورد تفاوت میان کاغذ دیواری با کاغذ دیواری سه بعدی ، قیمت ارزان تر ، قابلیت چاپ در اندازه های متفاوت و دلخواه می باشد.

پوستر سه بعدی برای اتاق کودک مناسب است؟

در حال حاضر شاید کمتر کسی پیدا شود که اطلاعات کاملی در رابطه با پوستر دیواری سه بعدی کودک و تاثیراتش بر روی روحیه کودک داشته باشد و اکثر افراد از پرده شید دکوپیک در منازل خود استفاده می کنند. همانطور که می دانید پوستر دیواری ها در انواع مختلفی تولید می شود. با توجه به طرح آن می توان آن را در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار داد. از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد مایلند تا در اتاق کودک خود از یک پوستر دیواری استفاده کنند، ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با پوستر سه بعدی کودک با شما عزیزان صحبت کنیم. درنهایت اطلاعات کاملی را در این رابطه به شما خواهیم داد. مطمئنا برای شما نیز این سوال پیش آمده که پوستر سه بعدی برای اتاق کودک مناسب است یا خیر؟ در ادامه با ما همراه باشید تا  به این سوال از جهات مختلف پاسخ دهیم.

پوستر سه بعدی کودک چیست؟

یکی از ایده آل هایی که بسیاری از پدران و مادران جوان در ذهن خود همواره آنرا تصور می کنند، این است که اتاق فرزند آنها از نظر زیبایی و امکانات در حد بسیار بالایی باشد. از این رو بسیاری از آن ها تصمیم می گیرند تا بخشی از دیوارهای اتاق کودک خود را به وسیله یک پوستر سه بعدی پوشانده و آن را زیباتر کنند. این پوستر با توجه به سن و جنسیت کودک در طرح های مختلف دخترانه و پسرانه طراحی و چاپ می‌شود. شما برای این منظور می توانید از تصاویر کارتونی مورد علاقه فرزند خود استفاده کنید. گاهاً حتی یک عکس با کیفیت فرزندتان را نیز می‌توانید به صورت پوستر دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه خود از یکی از فروشگاه ها درخواست کنید.

انتخاب پوستر سه بعدی برای اتاق کودک مناسب است یا خیر؟

آیا انتخاب پوستر سه بعدی کودک برای اتاق کودک مناسب است یا خیر؟ یکی از سوالاتی که بسیاری از والدین  ار ما می‌پرسند، این سوال است. در پاسخ باید بگوییم در صورتی که طرح انتخاب شده برای چاپ بر روی پوستر دیواری از شادابی و سر زندگی بالایی برخوردار باشد، مناسب است. همچنین اگر در پوستر کودک از شخصیت های کارتونی محبوب فرزند دلبندتان استفاده شده باشد، می توان آن را به صورت سه بعدی نیز چاپ نمود. زیرا در نظر گرفتن یک پوستر با کیفیت با چنین مشخصاتی کودک را علاقمند به حضور در اتاقش خواهد کرد. همچنین علاوه بر آن سبب تقویت قوه تخیل وی خواهد شد.

درنهایت می توان شرایطی را فراهم کرد که کودک شما با استفاده از قوه تخیل خود، خود را در بطن طرح پوستر سه بعدی که در اتاقش قرار داده، تصور کند. به این راحتی در دنیای کودکانه خود غرق خواهد شد و لذت خواهد برد. پس از هرجهت می توان گفت که خرید پوستر دیواری سه بعدی ایده خوبی است. در نهایت استفاده از شخصیت های کارتونی به عنوان طرح سه بعدی در پوسترها کودکان شما را شاد و خشنود خواهد کرد.

خرید پوستر دیواری سه بعدی مناسب اتاق کودک

مجموعه ما به عنوان یکی از با سابقه ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه تولید و فروش انواع پوستر در ایران شناخته می شود. این مرکز از یک بخش حرفه ای طراحی و چاپ پوستر نیز بهره می برد. شما این امکان را خواهید داشت تا علاوه بر انتخاب پوستر دیواری سه بعدی مناسب اتاق کودک از محصولات آماده نیز سفارش دهید. همچنین می‌توانید طرح مورد نظر خود را نیز برای کارشناسان این مجموعه ارسال کنید.

همچنین باید شرایط تصویر طرح اتتخابی شما برای چاپ به عنوان پوستر سه بعدی کودک مناسب باشد. همچنین  توصیه می کنیم حتما به بخش پوستر دیواری اتاق خواب موجود در منو فروشگاه سر بزنید. در این قسمت دسته های پوستر دیواری کودک و پوستر دیواری کارتونی را مشاهده کنید.

خرید پوستر سه بعدی کودک بر چه اساسی باید انجام شود؟

خرید پوستر سه بعدی کودک بر اساس چند مورد باید انجام گیرد. مواردی همچون سن کودک، متراژ اتاق خواب کودک، کارتون و شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک به هارمونی رنگ به کار رفته در اتاق کودک باید لحاظ شود. در واقع شما باید قبل از خرید پوستر سه بعدی به این موارد توجه کنید. برای مثال برای اتاق های متراژ پایین و کوچک بهتر است که از  پوستری با طرح های خلوت و رنگ روشن استفاده کنید. همچنین مسلما علاقه و انتخاب کودک سه ساله با کودک ۱۰ ساله یکی نیست. شما باید بر اساس سن فرزند تان اقدام به خرید پوستر سه بعدی مناسبی کنید. در این صورت است که خرید شما کاملاً موفق و منجر به شادی کودک تان خواهد شد.

آشنایی با مراحل خرید پوستر  دیواری سه بعدی

پوستر دیواری یکی از انواع دیوارپوش هاست که به کمک  دستگاه های خاص تولید می‌شود. در واقع  می توان طرح ها و تصاویر مختلفی را بر روی کاغذ های مخصوص چاپ نمود. برای اینکه بتوانید اتاق کودک خود را با یک پوستر سه بعدی کودک زیباتر کنید، ابتدا لازم است تا طرح پوستر مورد نظر خود را بیابید. همچنین می‌توانید از میان طرح های موجود که توسط هر فروشگاهی به صورت آماده هستند، یکی را انتخاب کنید. پس از آن لازم است تا کارشناس مربوطه به منزل شما مراجعه کند. سپس متراژ دقیق دیواری که قصد دارید تا پوستر بر روی آن نصب شود را محاسبه کند. این کار را خودتان نیز می توانید انجام دهید. در نهایت قیمت پوستر دیواری سه بعدی کودک که برای شما چاپ و عرضه می شود بر اساس ابعاد و جنس کاغذ انتخابی به دست خواهد آمد.

نگاهی به روش های نصب پوستر سه بعدی

نصب پوستر سه بعدی کودک گام دیگری است که پس از تولید پوستر می بایست به آن توجه کرد. نصب پوستر دیواری دارای حساسیت بسیار بالایی است. به همین دلیل بهتر است که حتما توسط یک نصاب حرفه ای، آموزش دیده و با تجربه انجام گیرد. در این صورت است که درصد خطا در هنگام نصب به نزدیک صفر کاهش می یابد. از این رو هیچگاه سعی نکنید تا برای صرفه جویی در هزینه های خود پوستر سه بعدی کودک را خودتان نصب کنید. زیرا این امکان وجود دارد که به علت بی تجربگی شما در این زمینه تمام هزینه و زحمات شما به هدر رود.

نتیجه گیری

در آخر باید اذعان کنیم که کاملاً دریافتیم که پوستر سه بعدی برای اتاق کودک مناسب می باشد. خصوصاً اتاق های کوچک را وسیع تر نشان داده و سبب دلباز تر شدن فضا و شادی و حس رضایت کودک شما خواهد شد. شما می توانید جهت خرید پوستر سه بعدی کودک با کارشناسان ما در واحد فروش ارتباط برقرار کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

با کاغذ دیواری سه بعدی ، دیوارهایی که صحبت می کنند!

کاغذ دیواری سه بعدی و یا انواع پوسترهای سه بعدی حرف هایی برای گفتن دارد. حرف هایی که سالهاست دیوارهای سفید بدون طرح خانه ها از گفتن آن عاجز مانده اند. نه زبان گفتن دارند و نه قدرت تکلم. کاغذ دیواری سه بعدی در جای جای خانه شما، حرف های جدیدی با شما دارد. کاغذ دیواری اتاق خواب، قصه گفتن یاد گرفته است. کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل، از طبیعت می گوید.

در دنیای رنگارنگ امروز که همه سیاه و سفید ها جای خود را به 12 رنگ مداد رنگی داده اند، دیوارها هم کم کم سکوت خود را شکسته اند. انواع پوسترهای سه بعدی، انواع کاغذ دیواری سه بعدی جای دیوارهای قدیمی را در منازل پر کرده اند. از خاطراتی که بر دیوارها نشسته تا آرزوها و هدف هایی که طرح های کاغذ دیواری سه بعدی منزل شما را ساخته اند، حرف های تازه ای است که کاغذ دیواری ها از دنیای تکنولوژی برای ما به ارمغان آورده اند.

هم صحبت های دیواری

قصه گوهای مدرن دیوارها هستند. که هم گوش دارند و هم حالا زبان. کاغذ دیواری سه بعدی و یا انواع پوسترهای سه بعدی می تواند اندازه یک کتاب برای شما صحبت کند. تمام روز را می توانید با آن هم صحبت شوید. نگرانی ها را با آن درمیان بگذارید. از آرزوهایتان صحبت کنید. از کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب خود بخواهید برای شما قصه بگوید. هم صحبت هایی که از حرف زدن با شما خسته نمی شوند.

کاغذ دیواری سه بعدی و یا انواع پوسترهای سه بعدی همه طبیعت را با همان کیفیت و زیبایی به خانه شما ارمغان آورده است. یک روز آفتابی را در دل زمستان، در دیوار خانه خود تماشا کنید. سفره عصرانه را در دامان طبیعت کنار آشپزخانه خود بچینید. برای یک خواب بعد از ظهر با کاغذ دیواری طرح دریا، دل به دریا بزنید.

به راحتی شسته می شوند. چروک نمی خورند. از یک رنگ آمیزی ساده هم به صرفه تر هستند. درکمتر از یک روز تمام عیب های دیوارهای خانه شما را می پوشانند. به اندازه ارتفاع دیوار خانه شما قد می کشند و از همه مهم تر درباره چیزهایی که شما دوست دارید، صحبت می کنند.

دکمه بازگشت به بالا