حلقه نامزدی یا حلقه تک نگین چه شکلی است؟

حلقه نامزدی یا انگشتر سولیتر مدل های مختلفی دارد. برخی از اینها جزو پرفروش ترین مدل های حلقه نامزدی و تک نگین هستند و برخی آنقدر خاص هستند که فقط مشتری های خاص خود را دارند. در ادامه پرفروش ترین مدل های انگشتر تک نگین را مشاهده می کنید.

پرفروش ترین مدل حلقه نامزدی

سولیترها یا حلقه های نامزدی از محبوبترین و پرفروش ترین جواهرات هستند. این انگشترها را به اسمهای دیگر همچون انگشتر تک نگین، انگشتر تک تخم، انگشتر تک سنگ و تک الماس می شناسند. انگشتر تک نگین گرد ساده یکی از کلاسیک ترین و قدیمی ترین انگشتر های تک تخم در کل تاریخ هستند. در ادامه مقاله نگین انگشتر سولیتر به شما انواع نگینهای های نامزدی را مورد بررسی قرار خواهیم داد و نمونه هایی از انواع نگینهای سولیترها در فروشگاه برای شما خواهیم داشت.

پر فروش ترین انگشتر تک نگین دکوریکور با سنگ گرد: حلقه نامزدی با نگین گرد (Round)

نگین گرد کلاسیکترین نوع نگین سولیتر است که قرنها به عنوان سمبل عشق شناخته می شد و به همین دلیل هیچ وقت از مد نمیافتد. اگر هنوز نمیدانید چه مدل انگشتری مناسب شماست، سری به مقاله ازدواج بزنید.

پرطرفدار ترین حلقه نامزدی با سنگ رنگی : انگشتر تک نگین بیضی مد سال جوان تر

این برش نگین به عنوان ترند برتر امسال شناخته می شود. شاید قیمت آن با نگین گرد برابر باشد ولی به دلیل بیضی بودن بزرگتر به نظر می رسد و نسبت به نگین دایره ای مدرن تر است. این نوع نگین ظاهر دست را کشیده تر نشان می دهد.

پرفروش ترین حلقه ازدواج دکوریکور : حلقه نامزدی اشکی

این نگین به دلیل شکل متمایزی که دارد از طرحهای بسیار خاص بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار است. معمولا از این نگین برای تزئین دور سولیتر استفاده می شود ولی در برخی طرحهای خاص به عنوان سنگ اصلی سولیتر استفاده می شود.

انگشتر تک تخم اشکی یا گلابی

به نگین گلابی شکل نگین اشکی یک طرفه نیز گفته می شود. این برش نگین در انگشتر سولیتر طرح پرطرفدار بین جوانان و مدرن دوستهاست که به علت شکل خاصی که دارد مدل دستها را زیباتر نشان می دهد. به تازگی سولیترهای نگین گلابی شکل رنگی خیلی مد شده اند. انگشتر نگین قلبی نشانگر نهایت عشق است و کسانی که میخواهند عشق و علاقه خود را نشان دهند از این نگین استفاده میکنند. این نوع نگین مناسب جوانان است و در میان اهل مد طرفداران زیادی دارد. این روز ها جوان ها می دانند که ابراز علاقه در میان جمع بسیار رایج است و از آن خجالت نمی کشند. حلقه نامزدی قلبی راهی است که به عزیزانتان بگویید چقدر عاشق آنها هستید.

پر طرفدارترین حلقه نامزدی با تک نگین مربعی

نگین مربعی جزو محبوبترین نگینهای سولیتر است. به دلیل مدل مربعی قابلیت طراحی مدلهای زیادی را دارد. و در گستره بالایی از انگشترها زیبایی را به نمایش می گذارد. این انگشتر هم یکی از مدل های کلاسیک انگشتر بوده و مورد پسند جوان ها و میانسالان است.

انگشتر کاشن کات یا برش کوسنی (Cushion)

نگین کاشن همان نگین مربعی است با این تفاوت که دور آن گرد شده و تیز نیست. در واقع برشی مابین نگین مربعی و گرد می باشد. این نوع نگین انتخاب مناسبی برای حلقه ازدواج است. به نظر شما کدام نوع نگین برای انگشتر سولیتر جذاب تر هست؟ شکا کدام نوعاین روزها بیشتر برای مراسم خاستگاری، مراسم نامزدی، اهدای هدیه به عنوان حلقه نشان یا حلقه ازدواج از حلقه های تک نگین استفاده می شود. علاوه بر این، انگشترهای تک نگین آنقدر مد شده اند که این روزها نیازی به داشتن دلیل برای استفاده از آنها نیست. همه خانم های جوان دوست دارند یکی از این انگشترها داشته باشند.

حلقه نامزدی یا حلقه تک نگین چه شکلی است؟

حلقه نامزدی یا انگشتر نشان که برای خواستگاری هم استفاده می شود، حلقه تک نگین هم نام دارد. حلقه تک تخم، حلقه ای است که در قسمت بالای آن یک تک نگین بزرگ وجود دارد. انگشتر تک تخم نیز نام دیگر این مدل انگشتر می باشد. این تک نگین به این معناست که شما به همسر یا نامزدی خود می گویید ” تو تک نگین زندگی من هستی”.

جنس حلقه نامزدی باید چه باشد؟

جنس حلقه نامزدی رابطه مستقیم به بودجه و سلیقه شما دارد. اگر بودجه شما مناسب است می توانید از انگشتر های طلا یا نقره، استفاده کنید. انگشتر طلا نازک یا انگشتر نقره یا نگین های درشت و با کیفیت جزو گزینه هایی است که می توانید با بودجه کمتر تهیه کنید.

قیمت حلقه نامزدی

قیمت این انگشتر ها با توجه به وزن و مدل و سنگ و جنس آن متفاوت است. حلقه های نامزدی نقره دکوریکور با سنگ طبیعی و سنگ های فوق درخشان زیرکن که شبیه به الماس هستند قیمتی بین 700 هزار تومان تا 3 میلیون تومان دارند. اگر قصد خرید حلقه نامزدی ارزان قیمت را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید نقره است.

چه زمانی انگشتر نامزدی را به دوست دختر یا نامزدم بدهم؟

زمانی که قصد دارید از مخاطب خاص خود خواستگاری و در واقع قبل از ازدواج، وقت آن است که تک نگین را به وی هدیه دهید. شما می توانید برای خاستگاری از حلقه نشان نقره با سنگ زیرکن استفاده کنید. چراکه یک جواهر با قیمت مناسب است که مدل آن می تواند از حلقه طلا با همین قیمت بسیار شیک تر باشد. شما همچنین می توانید زمان تولد یا ولنتاین برای نامزد یا دوست دختر خود انگشتر تک نگین تهیه کنید.

حلقه نامزدی بدلی هم رایج است؟

شما می توانید حلقه نقره یا طلا تهیه کنید. همانطور که می دانید در می توانید انواع حلقه های نامزدی نقره را با مدل ها و رنگ های مختلف تهیه کنید. در ادامه تفاوت این مدل ها را خواهیم گفت. اما اگر قصد دارید خلقه نامزدی خود را به صورت دائمی استفاده کنید، پیشنهاد نمی کنیم از حلقه بدلی استفاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از جنس نقره یا طلا است.

حلقه نامزدی نقره

نامزدی یا حلقه نشون قیمت مناسب تری نسبت به حلقه طلا دارد. شما می توانید با خرید حلقه نقره یک مدل انگشتر پر نگین و خاص تهیه کنید. ضمنا مزیت انگشتر نامزدی نقره در این است که شما می توانید چند مدل انگشتر تهیه کنید. مثلا یک انگشتر تک نگین صورتی که این روز ها خیلی مد شده تهیه کنید. یا یک انگشتر قلبی خاص برای مراسم های پر زرق و برق خود تهیه کنید.

کدام مدل نگین انگشتر تک نگین برای نامزد من مناسب تر است؟

انواع مدل های انگشتر تک نگین یا انگشتر نشان ، شامل انگشتر تک نگین گرد کلاسیک ، مربعی ، بیضی ، قلبی ، اشکی و … می باشد. در این مدل ها، تک نگین انگشتر بزرگ تر و بالاتر از سایر نگین ها قرار می گیرد. به این ترتیب اگر خانمی این مدل حلقه را در دست چپ داشته باشد، مطمئن باشید که به شخص دیگری متعهد است.

آیا باید در کنار انگشتر تک نگین، حلقه دیگری هم باشد؟

انگشتر تک نگین می تواند به تنهایی استفاده شود یا در کنار انگشتر تمام دور نگین دیگر قرار گیرد. به انگشتر تمام دور نگین، می گوییم. حلقه های ازدواج معمولا طی مراسم ازدواج به عروس تقدیم می شود. این مدل را را باید پشت حلقه تک نگین بیاندازید.

تفاوت انگشتر تک نگین و حلقه نشان با حلقه ازدواج در چیست؟

حلقه نامزدی یا نشان به حلقه های تک نگین گفته می شود. این حلقه معمولا یک تک نگین در بالای انگشتر دارد. اما حلقه ازدواج حلقه تمام دور نگین است که شکل آن با انگشتر نامزدی متفاوت است.

دکمه بازگشت به بالا