عمومیگزارشگر کسب و کار

رابطه تعداد فالوورهای پیج با افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان

بیایید به اینستاگرام به چشم یک بازی نگاه کنیم.
برای برنده شدن در آن، باید طبق قوانین بازی کنید. ما قرار است در این مقاله، شما را با فوت و فن این بازی آشنا کنیم.اگر قدم به قدم با ما پیش بیایید و این 3 اصل را رعایت کنید، می‌توانید در کمترین زمان ممکن به هزاران فالوور برسید.

  1.     افزایش فالوور اینستاگرام؛ به کمک تولید محتوا

ویژگی‌های یک محتوای مخاطب پسند

اولین قدم برای افزایش فالوور، تولید محتوایی است که به چشم مخاطب بیاید و برای او جذاب باشد. تجربه ثابت کرده است که اگر این دو موضوع در تولید محتوای شما رعایت شود، به آن علاقه نشان می‌دهند.

  • مفید بودن محتوا
  • سرگرم‌کننده بودن محتوا

ترکیب این دو عنصر، اولین فوت کوزه‌گری‌ای است که باید بدانید. ما قبلاً یک مقاله کامل و جامع درباره تولید محتوا در اینستاگرام منتشر کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم حتماً آن را مطالعه کنید.حالا ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما یک محتوای درجه یک تولید کرده‌اید. یعنی محتوایی که هم مفید است و هم سرگرم‌کننده. هیچ می‌دانستید که همین محتوا می‌تواند کاری کند که تعداد فالوورها، لایک‌ها یا ویو استوری‌های شما سر به فلک بکشد؟

چطور لایک و ویو محتوای اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که محتوای خوب، خودش دست به دست می‌چرخد و در آخر هم سودش در جیب خود شما می‌رود.پست‌های شما در اینستاگرام، از سه طریق دیده می‌شوند:

روش اول؛ دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

، مقصد آرزوهای هر پست است. چون به محض وارد شدن به آن، هزاران هزار نفر دیگر آن پست را می‌بینند. برای مثال، فقط یکی از پست‌های ما در پیج اینستاگرام نوین ‌بعد از رفتن به اکسپلور، حدود 6 هزار فالوور جدید برای ما آورد.

روش دوم؛ اشتراک‌گذاری محتوا

دومین راهی که باعث افزایش تعداد فالوورهای شما می‌شود، اشتراک‌گذاری آن توسط افراد است. در این مرحله، اگر دو عنصر «مفید بودن» و «سرگرم‌کننده» بودن را رعایت کرده باشید، محتوای‌تان دست به دست می‌پرخد و به اشتراک گذاشته می‌شود.

روش سوم؛ هشتگ‌گذاری هدفمند و یا Buy Instagram comments کردن

این که هشتگ چیست و چرا باید از آن استفاده کنید را در بخوانید. اما خوب است بدانید که اینستاگرام بر اساس هشتگ‌هایی که در کپشن پست‌های خود قرار می‌دهید، موضوع آن پست را میفهمد. سپس به آن دسته از مخاطب‌هایی که به موضوع پست شما علاقه دارند، نشانش می‌دهد. در نتیجه…بووووووم…آدم‌های بیشتری پیج شما را می‌بینند و دنبالتان می‌کنند.

  1.    افزایش فالوور اینستاگرام؛ تأثیر تعامل با مخاطب

اصلاً تعامل یعنی چه؟ شاید هنوز برای خیلی  از ما، کلمه تعامل به خوبی جا نیافتاده باشد. تعامل یعنی برقراری ارتباط دو طرفه. تعامل در اینستاگرام، ارتباطی است که اگر نادیده‌اش بگیرید، به هیچ‌جا نمی‌رسید! (لطفاً این جمله را دوباره بخوانید)

راه‌های تعامل برای افزایش مخاطب و جلب اعتماد

  • کامنت مارکتینگ (زیر پست‌های پر بازدید کامنت‌های ارزشمند بگذارید تا اگر آدم‌ها کامنت شما را دیدند، کنجکاو شوند و به پیج شما سر بزنند)
  • با همکاران خود صحبت کنید و همدیگر را در استوری به مخاطب‌های خود معرفی کنید.
  • لایو مشترک برگزار کنید تا دایره محاطب‌هایتان بزرگتر شود.
  1.     افزایش فالوور اینستاگرام؛ از تبلیغات کمک بگیرید

موضوع اینجاست که برای شروع تبلیغات به پول نیاز داریم 🙂 و در شروع کار، هیچکس آنقدری سرمایه ندارد که بخواهد مبلغ زیادی را صرف تبلیغات کند.توصیه ما به پیج‌هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند این است که از همان دو روش قبلی استفاده کنند. یعنی، تولید محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطب.

بهترین زمان برای شروع تبلیغات

تا زمانی که تعداد قابل توجهی پست/استوری ارزشمند تولید نکرده‌‌اید و یاد نگرفته‌اید که چطور با مخاطب خود تعامل کنید، تبلیغ نکنید.چرا؟چون حتی اگر مخاطب تبلیغ شما را ببنید،جذب تبلیغتان شود،به پیج‌تان بیاید…
باز هم اگر محتوای جذابی در پیج‌ خود نداشته باشید، شما را دنبال نمی‌کند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام؛ فالووری چند!!!

دقت کنید که فالوور واقعی خریدنی نیست. حتی اگر بر فرض مثال این فالوورها فیک نباشند، باز هم مخاطب شما نیستند و یهچ تعاملی با پیج شما نخواهند داشت؛ این یعنی با دستهای خودتان پیجتان را نابود خواهید کرد.
شما هیچ‌جوره نمی‌توانید فالوور بخرید، اما می‌توانید در پیج‌های پر بازدید تبلیغات هدفمند انجام دهید تا کسانی که به محتوای پیج شما علاقه دارند یا از محصول شما خوششان می‌آید، پیجتان را دنبال کنند..

پس فالوور رایگان از کجا پیدا کنم؟

طبق توضیحاتی که در این مقاله گفته شد، افزایش فالوور رایگان فقط از طریق تولید محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطب به دست می‌آید. به کمک این دو روش شما حتی امکان دارد در یک مدت کوتاه به صد هزار فالوور هم برسید.
اما به بعدش هم فکر کرده‌اید؟ چطور می‌خواهید آن فالوور را در پیج خود نگه دارید؟
وفادار نگه‌داشتن مخاطب در اینستاگرام راه روش خود را دارد. که ما تمام نکات آن را در به شما یاد می‌دهیم.

رابطه تعداد فالوورهای پیج با افزایش فالوور اینستاگرام

از قدیم گفتن هرکه بامش بیش برفش بیشتر! هر چقدر فالوورهای پیج تان بیشتر باشد جذب فالوور جدید برای شما آسان تر است. به عنوان مثال اگر بخواهید برای پیجی که 1000 تا فالوور دارد تبلیغ کنید شاید کمتر کسی حاضر باشد فالوش کند اما اگر پیج مورد 100 کا فالوور داشته باشند با همون بودجه برای تبلیغات می توانید فالوورهای بیشتری را جذب کنید.

تعداد فالوورها به رفتن پست ها به اکسپلور ربط دارد؟

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که دوست دارند از اکسپلور اینستاگرام ورودی بگیرند این است که چطور فالوورهای پیج خود را بالا ببریم تا بتوانیم پست های خود را وارد اکسپلور کنیم؟ اصلا اینکه هر چقدر فالوور بیشتری داشته باشیم ورودی بیشتری هم از اکسپلور می گیریم حقیقت دارد؟ بله همینطور است اما نه همیشه و نه به صورت مستقیم!

اعتمادسازی راحت تر با تعداد فالوورهای بالا

همانطور که متوجه شدید مردم زمانی که وارد پیجی می شوند اول تعداد فالوورهای آن را نگاه می کنند، بعد استوری ها و پست ها و در نهایت تصمیم می گیرند که آیا دکمه فالو را لمس کنند یا خیر! به طور کلی تعداد فالوورهای پیج است که باعث تصمیم گیری نهایی در مخاطبان می شود.

تعداد فالوورهای بالا درآمدتان را افزایش می دهد!

مسلما هرچقدر فالوورهای بیشتری داشته باشید می توانید درآمدتان را بیشتر کنید. در پیج های فروشگاهی می توانید محصولات تان را به افراد بیشتری معرفی کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید. اگر بلاگر یا واینر هم باشید هرچه تعداد فالوورهایتان بیشتر باشد می توانید نرخ تبلیغات تان را بیشتر کنید. پس متوجه شدید که تعداد فالوورهای پیج چقدر روی تاثیرگذار است.

برای کسب درآمد بیشتر نیاز است که فالوور اینستاگرام بخریم؟

درسته که داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام یکی از عوامل اصلی برای افزایش درآمد است اما نه به هر قیمتی! خیلی از سلبریتی ها و بلاگرهای معروف از خرید فالوور برای بالا بردن فالوورهای پیج خود استفاده کرده اند اما این دلیل نمی شود که شما هم اگر فالوور بخرید و فالوورهای پیج تان را مثلا 100 کا کنید باعث موفقیت تان در اینستاگرام می شود.

جمع بندی و پایان

قطعا تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام تان در موفقیت شما در اینستاگرام تاثیر گذار است. هر چقدر فالوورهای بیشتری داشته باشید شانس دیده شدن شما بیشتر خواهد بود و در نهایت درآمدتان هم صعودی می شود. من در این مقاله سعی کردم رابطه تعداد فالوور با میزان درآمد از اینستاگرام را به شما توضیح دهم. سعی کنید از روش های منطقی و ارزان برای جذب فالوور استفاده کنید. اگر هم نیاز بود به خرید فالوور فکر کنید شاید برای بیزینس شما خرید فالوور اینستاگرام گزینه خوبی باشد.

امیدوارم این مقاله هم برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی در مورد این مقاله داشتید حتما از من بپرسید. اگر هم تجربه در این خصوص داشتید حتما در کامنت ها با من و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا