عمومیگزارشگر کسب و کار

مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 در عملکرد

چرا کولر به یکی از اصلی ترین نیاز های خانواده ها تبدیل شده است؟

تقریبا یک قرن است که سیستم کولر گازی وارد زندگی بشریت شده است. در ابتدا به دلیل رایج بودن کولر های آبی در کشور استفاده از کولر گازی برای همه مرسوم نبود. به همین دلیل در بیشتر خانه ها کولر های آبی مورد استفاده قرار می گرفت. بعد از گذشت مدتی مردم از رفاهی که از طریق کولرهای گازی ایجاد شده بود مطلع شدند. امروزه شرایط به گونه ای شده است که کولرهای گازی به یکی از باید های خانه های ما ایرانی ها تبدیل شده است.

هوای گرم تابستان

اولین ویژگی این کولر ها که از طریق آن در دنیای تکنولوژی نسبت به کولر های آبی برتری یافتند قدرت چند برابری نسبت به همتای آبی آن ها است. به طور معمول کولر های آبی 500 وات و کولر های گازی تا 3000 وات نیز به تولید رسیده اند. این قدرت بالا در عملکرد باعث شد تا دغدغه گرما در خانه های دارای کولر گازی به فراموشی سپرده شود. در مدل های قدیمی این کولر ها که تقریبا دو دهه قبل در ایران رایج شده بود مشکل مصرف بیش از حد برق وجود داشت. همین موضوع باعث میشد تا زیاد مورد ترجیح نباشند زیرا در مدل های قدیمی علاوه بر اتلاف انرژی بی رویه فیش هایی با هزینه بالا بر صاحبانشان تحمیل می کرد.

امروزه با توجه به اصلاحات ایجاد شده در کولرهای گازی مدل های جدید که به بازار عرضه می شوند با بیشترین قدرت کار کرده و کمترین انرژی را مورد استفاده قرار می دهند، یعنی اگر به دنبال خرید کولر گازی های کم مصرف هستید بیشنهاد میکنیم برای خرید، کولر گازی های کم مصرف و فوق کم مصرف خردیاری کنید. قدرت بالای این کولرهای نسل جدید منجر به هزینه های گزاف برق نیز نمی شود. علاوه بر نکات ذکر شده یکی دیگر از خوبی های کولر های گازی رهایی از بوی رطوبت حاصل از کولر های آبی است.

مقایسه کولر گازی اجنرال 18000 با بوش 18000

قبل از مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 با توجه به مطالب گفته شده می فهمیم که همه ما نیاز به یک کولر گازی خوب داریم که حداقل یک دهه پاسخگوی نیاز هایمان باشد. اما انتخاب یک کولر گازی با عملکرد خوب و قیمت مناسب کار راحتی نیست. در این متن سعی داریم با معرفی و مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 برای شما انتخابی مطمئن را رقم بزنیم.

در ابتدا کمی در مورد کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ مدل asgs18lfca توضیح می دهیم. اجنرال یک شرکت بسیار مطرح در زمینه ارائه تکنولوژی نوین در جهت کاهش نیروهای مصرفی است. شرکت مادر این برند در ژاپن قرار دارد. این محصول بهینه دارای درجه بندی های متفاوت است که سطوح انرژی مصرفی را مشخص می کند. با فعال کردن درجه بندی هوشمند این کولر بهینه سازی انرژی بالای 60 درصد می شود.

کولر گازی اجنرال 18000 دارای سطوح تنظیم انرژی می باشد. به طور کلی می تواند بین 70 تا 75 درصد کاهش برق مصرفی را برای شما رقم بزند. بسیاری از کولر های گازی فاقد سیستم تهویه کاربردی هستند. کولر گازی اجنرال 18000 دارای سیستم تهویه هوا و ایجاد محیطی خوش بو است. اگر بیشتر توضیح دهیم باید بگوییم که هوایی که تنفس میکنیم دارای حجم بالایی از گازهای مضر قارچ ها و باکتری های آلوده است که توانایی بیماریزایی در سیستم تنفسی ما را دارند.

همینطور بوی نامطبوع ناشی از کنش واکنش های محیطی تاثیر زیادی بر ذهن و بدن انسان دارد. کولر گازی اجنرال 18000 با سیستم تهویه فوق پیشرفته خود که داری فیلتر پلاس مستر آیونایزر است که محیطی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی برای زندگی ما ایجاد می کند.

کولر گازی بوش 18  هزار با اجنرال 18 هزار

قبل از مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 دومین مورد از برند های مطرح و پر استفاده ای که نقد می کنیم کولر گازی بوش 18000 است. کولر گازی بوش18000 نسل جدیدی از کولر ها را به دنیا عرضه کرد. شرکت بوش با نصب قطعات فوق پیشرفته کنترل صدا صدای کولر را به حداقل رساند. در نتیجه کاربران این محصول بیشترین رضایت را برای اولین بار از شرکت بوش کسب کردند. علاوه بر این سیستم جذب یون های منفی آلودگی و گرد و غبار و آلاینده های برق شهری نیز توسط این مدل جدید مطرح گشت.

فصل های گرم سال

با استفاده از این مدل جدید کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل b1zma/i18602 دیگر لازم نیست نگران ایجاد سرمای بیش از حد توسط کولر باشید. در واقع تنظیم دمای محیط دیگر مسئولیت شما نیست. این سیستم جدید خود در جهت نرمالیزه کردن دمای محیط پیش می رود و از ایجاد سرما و گرمای بیش از حد خودداری می کند. کولر گازی بوش18000 دارای حالت خواب است. کمپرسور فوق پیشرفته این کولر بعد از تنظیم دمای نرمال محیط وارد حالت خواب می شود. این سیستم منجر به افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

کولر گازی اجنرال

کولرهای بسیاری هم اکنون در بازار به فروش می رسند که با توجه به قیمت بالا تعادلی در سیستم پرتاب باد ندارند. و یا تعادلی در پرتاب باد به موقعیت های متفاوت در محیط را ندارند. در حالی که شرکت بوش با ایجاد تکنولوژی فوق پیشرفته تعادل در سیستم سرمایشی را ایجاد کرده است. این کولر گازی فوق پیشرفته زمانی که به آن نیاز ندارید خاموش نمی شود بلکه در سکون منتظر می ماند تا در سریعترین زمان ممکن به دمای متعادل محیط برسد. علاوه بر نکات ذکر شده کولرگازی بوش 18000 به هیچ وجه در ساختار خود از گازهای ممنوع اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی استفاده نمی کند.

مقایسه کولرگازی 18000 بوش با کولر گازی اجنرال 18000

بعد از بیان مطالب گفته شده و مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 اطلاعات نسبی از آنها کسب کردیم. هر دو این کولر ها دارای ویژگی مشترک فراوانی هستند. مثلا هر دو دارای سیستم کنترل از راه دور هستند. هر دو می توانند تهویه هوای مطلوبی را انجام دهند و پاکسازی محیط را انجام دهند. هر دو می توانند صرفه جویی در استفاده از انرژی را داشته باشند.

کولر گازی بوش 18000

ولی خب دارای تفاوت های محسوسی چون توانایی خواب و خاموش نشدن در کولر بوش یا جذب بوهای نامطلوب در کولر اجنرال هستند. البته یکی دیگر از تفاوت های این دو کولر تفاوت در قیمت است. در مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولرگازی اجنرال 18000 باید گفت که کولر اجنرال دارای قیمت بالاتری نسبت به کولر گازی بوش است. کولر اجنرال در محدوده قیمت 15 تا 20 میلیون تومان است. ولی کولر گازی بوش در حد قیمت 12 تا 15 میلیون تومان است.

حال بهتر است یک جمع بندی کلی کنیم. با توجه به مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 پی بردیم که همه ما نیاز به یک کولر گازی از نسل جدید داریم تا علاوه بر مصرف بهینه انرژی از دست مبالغ گزاف فیش های برق راحت شویم. این متن می تواند در مقایسه کولر گازی بوش 18000 با کولر گازی اجنرال 18000 که دو مدل مطرح بازار هستند کمک بسزایی به شما کند. پس هر شخصی می تواند به مقتضای نیاز خود مدل مد نظر خود را انتخاب کند.

https://candouj.ir/a-comprehensive-guide-to-purchasing-all-types-of-general-air-conditioner-capacity/

دکمه بازگشت به بالا