عمومیگزارشگر کسب و کار

نحوه خرید پنل اس ام اس مخابرات چگونه است؟

پنل پیامکی مخابرات چیست و چه کاربردی دارد؟

برای کسب‌وکاری که شروع کردید، نیاز به ارسال اس ام اس و شروع تبلیغات دارید! یا شاید هم می‌خواهید برای فروشگاهتان تبلیغ کنید و نیاز به بازاریابی تنها در بین گروه خاصی از جامعه را دارید و به شما خرید سامانه پیامک و ارسال اس ام اس یا همان بازاریابی پیامکی پیشنهاد شده است. اصلاً به این فکر نکنید که با گوشی موبایل بتوانید این همه پیام برای مخاطبان ارسال کنید و یا با موتورهای جست‌وجو به دنبال شمارۀ کاربران و مشتریان باشید. شما برای چنین تبلیغاتی نیاز به پنل پیامک یا پنل اس ام اس مخابرات دارید تا بتوانید به بانک شماره‌های مختلف پیامک بفرستید و کارتان را معرفی کنید. حالا شاید این سوال برای شما پیش آمده که این پنل پیامکی چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟ برای پاسخ این سوال با ما همراه باشید!

پنل اس ام اس مخابرات چیست؟

پنل اس ام اس مخابرات یا همان سامانه ارسال پیامک در اصل نرم‌افزاری تحت وب است که با لپ‌تاپ، کامپیوتر و موبایل به راحتی می‌توانید به آن وصل شوید و پیام‌های موردنظرتان را برای شماره‌های مختلف همراه اول و ایرانسل ارسال کنید. اما حالا پنل اس ام اس مخابرات واژه‌ای است که این روزها خیلی جست‌وجو می‌شود. علت چیست؟

بسیاری از کاربران زمان انتخاب سامانه با پنل پیامکی مخابرات آشنا می‌شوند و با این فکر که اپراتور این سامانه مخابرات است، دست به اشتباه غلطی می‌زنند و می‌خواهند حتماً پنل اس ام اس مخابرات بخرند. یادتان باشد که مخابرات، همراه اول و ایرانسل خدمات ارسال اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ندارند و متاسفانه شرکت‌های بسیاری برای کلاهبرداری از این نام سواستفاده می‌کنند. سامانه‌های ارسال اس ام اس و پیامک توسط شرکت‌های نماینده مثل ارائه می‌شود و تنها با ارائه مدارک لازم هویتی امکان‌پذیر است. پس اگر جایی ادعایی مبنی بر ارسال اس ام اس پنل مخابرات را دیدید، حتماً نسبت به صحت آن شک داشته باشید زیرا این خدمات تنها توسط شرکت‌های نماینده ارائه می‌شود.

مزایای پنل پیامکی

حالا این پنل اس ام اس مخابرات چه مزایا و ویژگی‌های مثبتی دارد و چگونه می‌تواند در مدیریت کسب‌وکار به ما کمک کند؟ ویژگی‌های مثبت و کاربردی پنل‌های پیامکی کم نیست و شما به عنوان صاحب کسب‌وکار می‌توانید هر پیام تبلیغاتی و خدماتی که می‌خواهید مانند معرفی فروشگاه، کد تخفیف و یا را به صورت انبوه و یا مثلاً با فیلترهای مخصوص ، سن یا جنس برای مخاطبان ارسال کنید. ما نیز در ادامه می‌خواهیم به سه کاربرد مهم  پنل اشاره کنیم که می‌تواند حسابی به کسب‌و‌کارتان رونق دهد.

پیامپ، ارسال پیامک منطقه‌ای

پیامپ یا ارسال را باید یکی از کاربردی‌ترین مزایای پنل اس ام اس مخابرات دانست. در نظر بگیرید که کسب‌وکاری به تازگی راه‌اندازی شده و بیش از هر چیزی نیاز به مشتری دارد. برای چنین شرایطی ابزار پیامپ یا ارسال منطقه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید به مناطق اطراف و یا هر منطقۀ دیگری که مدنظر دارید، شروع کارتان را خبر دهید.

مثلاً اگر به تازگی فروشگاه فروش عطر، ادکلن و اکسسوری راه‌اندازی کردید، بهتر است به نواحی اطراف حضورتان را خبر دهید و مشتری جذب کنید. برای ماه‌های بعد هم بهتر است به تدریج برای مناطق دیگری که به شما نزدیک هستند، پیامک تبلیغاتی معرفی فروشگاه را ارسال کنید تا کم‌کم مشتری‌هایتان بیشتر شود.

خبرنامه پیامکی

یکی دیگر از مزایای کاربردی پنل اس ام اس مخابرات برای بسیاری از کسب‌وکارها است. اگر می‌خواهید خبرنامه داشته باشید یا مشتاق هستید از همین طریق با مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشید، باید شمارۀ خط اختصاصی پنل را به آن‌ها بدهید تا عددی مشخص مثل 1 یا 2 را ارسال کنند. با ارسال این عدد، مخاطبان به صورت خودکار و البته تمایل شخصی در خبرنامه عضو می‌شوند. حالا شما با دسترسی به شماره اعضا می‌توانید اخبار جدید برند، تخفیف‌ها، شروع جشنواره و قرعه‌کشی را به آن‌ها اطلاع دهید.

گزارش‌گیری

شما بعد از استفادۀ ابزارها و ماژول‌های ارسال پیامک، نیاز به گزارش دقیق پیام‌های ارسال شده و پاسخ مخاطب دارید تا بتوانید از این تحلیل برای ارسال پیامک‌های بعدی استفاده کنید. پنل اس ام اس مخابرات چنین امکانی را فراهم کرده است و دقیقاً به شما می‌گوید چه تعداد پیامک ارسال شده است، چه تعداد از خط‌ها اس ام اس‌های تبلیغاتی خود را بستند و پیام شما را دریافت نکردند، همچنین پاسخ مخاطبان نیز در همین گزارش در اختیارتان قرار می‌گیرد. همانطور که پیشتر هم گفتیم، پنل مزایایی متعددی دارد که ما تنها به چند مورد مهم آن اشاره می‌کنیم. اما شاید این سوال برایتان پیش آمده که با این همه مزیت و ویژگی مثبت چگونه می‌توان یک پنل خوب خرید! در ادامه پاسخ این سوال را پیدا می‌کنید.

ویژگی‌های مهم پنل  اس ام اس

برای خرید پنل اس ام اس مخابرات باید به چه ویژگی‌هایی دقت کنیم یا اصلاً به زبان ساده یک پنل خوب چه معیارهایی دارد تا با کمک آن بتوانیم بهترین سامانه اس ام اس را برای بازاریابی پیامکی بخریم؟

پشتیبانی فنی از هر چیزی مهم‌تر است!

وقتی می‌خواهید خرید کنید، بیشتر به چه چیزهایی دقت می‌کنید؟ قیمت خوب یا پشتیبانی؟ درست است، قیمت معیاری تاثیرگذار در خرید است، اما فاکتور تعیین‌کننده برای هر خرید توجه به مشتری و پشتیبانی فنی است. خرید پنل پیامکی هم از این قاعده مستثنی نیست و شما پیش از خرید پنل باید خیالتان بابت یک پشتیبانی قوی جمع باشد. پشتیبانی پنل اس ام اس مخابرات باید نحوۀ کار با پنل را به خوبی برایتان توضیح دهد، در طول هفته و حتی تعطیلات پاسخگوی شما باشد و در صورت پیشامد هر مشکلی حتما به آن رسیدگی کند.

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز را باید دیگر معیار انتخاب یک پنل خوب دانست. به این فکر کنید چه فایده‌ای دارد که شما پنل بخرید ولی بانکی از شماره به شما بدهد که بسیاری از آن‌ها خاموش و یا غیرفعال باشد. پس برای ، پنل شما باید به بانک شماره‌های جامع و به روز دسترسی داشته باشد تا بتوانید هر پیامی مانند کد تخفیف، معرفی محصولات جدید یا قرعه‌کشی را برای طیف وسیعی از مشتریان پیامک کنید.

آموت، نماینده ارائۀ پنل اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات که در اصل همان پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس‌های تبلیغاتی و خدماتی است، می‌تواند به صورت منطقه‌ای و با دسترسی به طیف وسیعی از شماره‌ها برای کسب‌وکارتان تبلیغ کند. حالا وقتی این ارسال پیام همراه با ارائه گزارش دقیق و قیمت مناسب باشد، دیگر جای هیچ شک و شبهه‌ای برای انتخاب روش بازاریابی دیگری نمی‌ماند. در صورتی که برای خرید پنل مصمم هستید، بهتر است این را بدانید که نه تنها مخابرات، بلکه شرکت‌های ایرانسل و همراه اول هیچگونه خدمات ارائه پنل ندارند و سامانه‌های ارسال اس ام اس باید از شرکت‌های نماینده خریداری شود.

شرکت آموت یکی از نمایندگان معتبر برای ارائۀ پنل‌های اس ام اسی است. این سامانه با پشتیبانی در طول هفته و در تعطیلات همراه با تمامی ابزارهای کاربردی، و دسترسی کامل به بانک شماره‌های ایرانسل و همراه اول شما را در مسیر رشد کسب و کارآموت به عنوان یکی از شرکت های نماینده مخابرات این امکان را برای شما فراهم کرده است تا پیامک های خود را به صورت انبوه با پیش شماره های پیامکی اپراتور های 5000 و 3000 و 2000 و … ارسال کنید .

در واقع پنل پیامکی مخابرات یا خرید پنل اس ام اس به صورت مستقیم از همراه اول و یا ایرانسل امکان پذیر نیست . علت آن هم این است که حوزه فعالیت اصلی شرکت مخابرات در زمینه انبوه نمی باشد . همچنین شرکت های ایرانسل و همراه اول نیز به عنوان اپراتور های رسمی ، در زمینه تبلیغات پیامکی فعالیت نمی کنند .

شرایط دریافت پنل اس ام اس از مخابرات

  • ارائه وثیقه به مخابرات
  • سفته های چند صد میلیونی
  • تضمین خرید چند صد میلیون تومانی به صورت ماهانه
  • و …

در واقع شرکت تنها با شرکت های بزرگ و معتبر همکاری می کند . اگر شما یک کسب و کار کوچک و یا متوسط هستید اصلا برایتان به صرفه نیست تا بخواهید مستقیما با مخابرات قرار داد ببندید. علت آن هم این است که حوزه فعالیت اصلی سازمان مخابرات در زمینه نمی باشد . بلکه شرکت مخابرات ایران وظیفه دارد تا زیرساخت های ارتباطات را تهیه نمایند. همچنین شرکت های ایرانسل و همراه اول نیز به عنوان اپراتور های رسمی ، در زمینه تبلیغات پیامکی انبوه فعالیت نمی کنند .

اخذ نمایندگی پنل پیامک مخابرات تهران و سایر شهرستان ها

پنل پیامک مخابرات را می توانید از طریق مذاکره با سازمان مخابرات شهر و استان خودتان پیگیری بفرمایید . ولی این مورد را باید توجه کنید که این پروسه بسیار طولانی و زمان بر خواهد بود .

با ما همراه باشید تا یک روش فوق العاده و رایگان را به شما معرفی کنیم که می توانید به عنوان جایگزین پنل پیامک مخابرات ار آن استفاده نمایید .

جایگزین پنل پیامک مخابرات چیست ؟

یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزین پنل پیامک مخابرات است، چرا که آن ها با مخابرات و اپراتور های پیامکی فعالیت می کنند و نیز امکانات فراوانی را به شما ارائه می دهند. اگر کمی جست و جو کرده باشید احتمالا متوجه شدید که برای استفاده از سامانه های پیامکی نیازمند هستید . اما نگران نباشید. سامانه پیامکی آموت ، یک ( مادام العمر ) با 100 درصد امکانات فعال را یه شما می دهد. در یان صورت نیاز است تا تنها پیامک های انبوه خریداری کنید و شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات نمایید.

چگونه ارسال پیامک انبوه از مخابرات داشته باشیم ؟

با توجه به توضیحاتی که داده شد ، شما قادر نیستید تا بصورت مستقیم با اپراتور ها و یا مخابرات همکاری داشته باشید و یا پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید ، مگر اینکه شرایط خاصی داشته باشید. یکی از این شرایط این است که شما برا آنکه بتوانید پیام های تبیغاتی خودتان را از طریق پنل مخابرات ارسال کنید باید بیش از یک مقدار معین که از طرف مخابرات تعیین می شود پیامک بخرید . در صورتی که ممکن است شما یک کسب و کار کوچک باشید و یا قصد ارسال پیامک های اطلاع رسانی داشته باشید.

بزرگترین عیب این روش ارسال از مخابرات این است که شما نمی توانید از فیلتر های سن، جنسیت، مشاغل و اصناف و یا حتی منطقه استفاده نمایید. چرا که با دارا بودن بانک شماره موبایل جامع این امکانات را در اتیار شما می گذارند. در این صورت سامانه های پیامکی به نحوی به عنوان نماینده های این شرکت ها و اپراتور ها هستند که با دارا بودن امکاناتی به شما خدمات اس ام اس مارکتینگ را ارائه می دهند. آموت به روز ترین بانک شماره موبایل کشور را در اختیار دارد. شماره تلفن های موجود در این بانک به صورت به روز ، جامع و تفکیک شده می باشد .

پنل اس ام اس همراه اول

بسیاری از کاربران میخواهند تا فقط به شماره های همراه اول پیامک تبلیغاتی ارسال کنند . بنابراین با استفاده از می توانید از این امکان بهره مند شوید. همچنین در سامانه پیامکی آموت امکان تفکی شماره بر اساس پیش شماره های همراه اول و ایرانسل و نیز نوع سیم کارت ( دائمی یا اعتباری ) امکان پذیر است.

آیا می توانم از ایرانسل یا همراه اول پنل پیامکی دریافت کنم؟

همانطور در بالا عنوان شد تبلیغات پیامکی را اپراتورهای ایرانسل و همراه اول انجام میدهند اما این اپراتورها ، با شرکت های مربوط به 5000 ، 3000 ،2000 و یا اپراتورهای مشابه فعالیت میکنند. پس اگر به این فکر افتاده اید که آیا واقعا میتوان با اپراتور ایرانسل و یا همراه اول تبلیغات ارسال کرد باید بگوییم خیر !

سرویس هایی که اپراتور های 5000 ، 3000 و یا 2000 ارائه میدهند نیز برای افراد حقیقی نمی باشد و باید یک شخص حقوقی باشید تا بتوانید از یکی از این اپراتور ها سرویس بگیرید اما اگر تبلیغات پیامکی شما با تعداد بالایی نیست حتی اگر شخص حقوقی باشید گرفتن سرویس تبلیغات پیامکی از این اپراتورها به عللی که عنوان میکنم برایتان به صرفه نیست:

  1. در صورتی که بخواهید مستقیما از این اپراتور خرید کنید باید خرید هایی با تعداد بالا داشته باشید و مبالغ پایین از لحاظ هزینه برایتان بصرفه نیست به این علت که اپراتورهایی که عنوان شد برای قراردادهایی با مبالغ بالا هزینه ی کمتری برای پیامک درنظر گرفته اند.
  2. امکاناتی که این اپراتور ها ارائه میدهند پاسخگوی نیاز تبلیغاتی شما نخواهد بود ؛ البته این به معنی کیفیت پایین در ارسال پیامک نمی باشد ، این اپراتورها محوریت فعالیت خود را بر وبسرویس های پیامکی قرار داده اند و با داشتن تیم برنامه نویسی قدرتمند میتوانید از این اپراتور ها سرویس با قیمت مناسب دریافت کنید.
دکمه بازگشت به بالا