سلامت و دانشگزارشگر کسب و کار

خواص کرم مرطوب کننده بادام

کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل 50 میلی

کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل محصولی جهت نرم و مرطوب نمودن پوست دست و صورت است. این محصول با داشتن روغن بادام به رفع خشکی پوست کمک نموده و ترک‌های پوستی را از بین می‌برد. نرم کننده روغن بادام سی گل حاوی روغن طبیعی بادام بوده که علاوه بر تأمین رطوبت از دست رفته پوست، با بازسازی لایه هیدرولیپیدیک، باعث‌ترمیم پوست‌های ترک خورده ناشی از خشکی می‌شود. این محصول حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده است که خشکی‌های مزمن پوست را درمان و لطافت و شادابی پوست را تا ساعت‌ها  حفظ می‌نماید.

پوست انسان به دلیل تماس دائمی با محیط بیرونی همواره در معرض آسیب می‌باشد. این آسیب ابتدا به صورت کاهش رطوبت و افزایش خشکی پوست بوده و موجب آسیب پذیری پوست می‌شود. کرم ویتابلا دکتر بیز حاوی روغن طبیعی بادام شیرین، علاوه بر تأمین رطوبت از دست رفته با بازسازی لایه هیدرولیپیدیک پوست موجب ترمیم پوست‌های ترک خورده و آسیب دیده می‌شود. این کرم همچنین با قابلیت جذب سریع، لایه سنگین و چربی بر روی پوست باقی نمی‌گذارد. از دیگر مزایای کرم بادام سی گل دارا بودن مواد مرطوب کننده می‌باشد که لطافت و شادابی پوست را تا ساعت‌ها پس از مصرف حفظ می‌کند.

مشخصات و ویژگی های کرم نرم کننده روغن بادام سی گل :

 •     کمک به رفع ترک‌های پوستی (زانو، آرنج و کف پا)
 •     حاوی روغن طبیعی بادام شیرین
 •     کمک به رفع خشکی پوست
 •     نرم و مرطوب کننده

خواص بادام برای پوست چیست؟

آلفا توکوفرول نام ماده‌ای است که به وفور در بادام یافت می‌شود. این ماده یکی از مهم‌ترین منابع ویتامین E است. این ویتامین که یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های پوست شماست. ویتامین E معمولا با نام غذای پوست شناخته می‌شود، چرا که واقعا پوست را عمیقا تغذیه کرده و آن را سالم نگه می‌دارد.

ترکیبات کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل 50 میلی :

آب مقطر، روغن بادام شیرین، لانولین، وازلین، پارافین مایع، پروپیلن گلیکول، بوتیلن گلیکول، گلیسرین، ایزو پرو پیل میرستات، نگهدارنده، اسانس.

نحوه مصرف کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل 50 میلی :

به دفعات روی پوست پاک و تمیز ماساژ داده تا جذب شود.

تست حساسیت کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل 50 میلی:

مقداری از کرم بادام سی گل را بر روی پوست داخلی بازو بمالید. در صورت عدم بروز حسایت پس از 24 ساعت، کرم را مطابق دستورالعمل مصرف نمایید.

توصیه و هشدار مصرف کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل :

 • در صورت بروز التهاب یا بثورات جلدی استفاده را متوقف کنید.
 • از مصرف بر روی پوست حساس یا آسیب دیده خودداری کنید.
 • پس از باز شدن درب کرم حداکثر تا 3 ماه استفاده شود.

دور از دسنقد و بررسی کرم مرطوب کننده بادام سی گل

کرم مرطوب کننده بادام سی گل حاوی روغن طبیعی بادام شیرین می باشد که علاوه بر تامین رطوبت از دست رفته پوست، با بازسازی لایه هیدرولیپیدیک موجب ترمیم پوست های ترک خورده و آسیب دیده می شود. این کرم همچنین با قابلیت جذب سریع به پوست، لایه سنگین و چربی بر روی پوست باقی نمی گذارد. کرم مرطوب کننده بادام ویتابلا مواد مرطوب کننده و نرم کننده ای ایده ال می باشد که لطافت و شادابی پوست را تا ساعت ها پس از مصرف حفظ می کند. این کرم دست مناسب برای پوست های خشک تا معمولی بوده و قابل استفاده برای پوست دست و صورت می باشد.

خواص و یژگی های روغن بادام

روغن بادام سرشار از ویتامین E، اسیدهای چرب اشباع نشده، پروتئین، پتاسیم و روی است. یکی از شناخته شده ترین مزایای روغن بادام، توانایی آن برای رطوبت رسانی به پوست و موی شماست. به سبب وجود ویتامین E، این روغن از خواص آنتی اکسیدانی بهره مند است که می تواند از پوست در مقابل رادیکال های آزاد و آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.

این روغن دارای بافت سبک و به راحتی جذب پوست می شود و پوست را بسیار نرم و لطیف نماید. روغن بادام به کاهش التهاب، خارش و قرمزی پسوریازیس یا اگزما کمک می کند. از دیگر مزایای روغن بادام پاکسازی عمیق پوست صورت و بدن است، این روغن به راحتی به لایه های درونی پوست نفوذ کرده، آلودگی ها و مواد التهاب زا را از بین می برد. امروزه در ترکیب بسیاری از محصولات آرایشی بهداشتی و حتی محصولات دارویی از خواص این روغن بهره برده اند. شما می توانید تنها با حاوی این ترکیب تمامی مزایای درمانی استفاده کنید و پوستی سالم، نرم و لطیف و شفاف داشته باشید.

ویژگی های کرم مرطوب کننده بادام سی گل

 • با قابلیت جذب سریع بدون برجا گذاشتن چربی بر روی پوست
 • ترمیم پوست های ترک خورده (زانو، آرنج، کف پا)
 • مناسب برای پوست های معمولی تا خشک
 • بهبود خشکی های مزمن(ایکتیوز)
 • حاوی روغن بادام شیرین
 • نرم کننده پوست
 • نگهدارنده رطوبت

ترکیبات

آب مقطر، روغن بادام شیرین، لانولین، وازلین، پارافین مایع، پروپیلن گلیکول، بوتیلن گلیکول، گلیسرین، ایزوپروپیل میرستات، نگهدارنده، اسانس

چطور مصرف کنیم

به دفعات روی پوست پاک و تمیز ماساژ داده تا جذب گردد.

لطفا دقت کنید

مقداری از کرم را روی پوست ظریف داخل بازو بمالید در صورت عدم بروز حساسیت پس از 24 ساعت کرم را مطابق دستورالعمل مصرف کنید.
از ورود آن به چشم و غشای مخاطی و سطوح باز پوست اجتناب گردد.
در صورت بروز هرگونه التهاب یا حساسیت از مصرف آن خودداری کنید.
در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود .
مناسب برای استفاده موضعی

با تکیه بر تحقیقات پیشرفته و استفاده از مواد اولیه با کیفیت محصولات ویتابلا توانسته است محصولاتی را ارائه دهد که نه تنها نیازهای پایه‌ای کاربران را برطرف می‌کنند، بلکه در رفع مشکلات پوستی و مویی نیز موثر هستند.

استفاده از پاک کننده ها و شوینده ها در کنار این محصول توصیه می شود.

 • ترس کودکان نگهداری شود.
 • از تماس با چشم خودداری نمایید.
 • در دمای اتاق نگهداری شود.

کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل محصولی جهت نرم و مرطوب نمودن پوست دست و صورت است. این محصول با داشتن روغن بادام به رفع خشکی پوست کمک نموده و ترک‌های پوستی را از بین می‌برد. نرم کننده روغن بادام سی گل حاوی روغن طبیعی بادام بوده که علاوه بر تأمین رطوبت از دست رفته پوست، با بازسازی لایه هیدرولیپیدیک، باعث‌ترمیم پوست‌های ترک خورده ناشی از خشکی می‌شود.

این محصول حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده است که خشکی‌های مزمن پوست را درمان و لطافت و شادابی پوست را تا ساعت‌ها  حفظ می‌نماید. این کرم از برند ایرانی و خوش‌نام سی گل برای پوست‌های معمولی تا خشک بسیار مناسب و برای دست، صورت و بدن قابل استفاده است.

دکمه بازگشت به بالا