عمومی

چرا باید فالوور بخریم؟

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

اگر بخواهید محتواهایی که تولید می‌کنید دیده شوند، بایستی مدت زمان بسیاری را جهت تولید محتوای مناسب و جذاب اختصاص دهید و برای بیش‌تر دیده شدن آن‌ها نیازمند جذب فالوور بیش‌تری هستید. جذب فالوور نیز خود پروسه‌ای سخت‌تر و طاقت فرساتر از تولید محتوای مناسب است. بنابراین بهترین انتخاب خرید فالوور واقعی ایرانی ارزان می‌باشد. شاید بگویید که تعداد فالوور پیج برای من اهمیتی ندارد و دیر یا زود محتوای مناسب دیده می‌شود. اما باید به شما بگوییم که این طرز فکر به هیچ عنوان صحیح نیست.

ایران فالوور - خرید فالوور ایرانی - لایک اینستاگرام
خرید فالوور

در دنیای امروز هر اطلاعاتی هر چند ارزشمند اگر دارای مخاطبین زیادی نباشد، بی ارزش می‎شود. البته شاید با گذشت مدت زمان طولانی کم کم مخاطبین شما با این رویه افزایش پیدا کنند، ولی باید بدانید که هر اطلاعاتی تاریخ مصرف خاص خود را دارد. از طرفی لازمه‌ی پیشرفت یک صفحه اینستاگرامی وجود فالوور بالا می‏باشد که بهترین راه حل در قدم نخست خرید فالوور می‏باشد.

خرید فالوور اینستاگرام واقعی
خرید فالوور

تأثیراتی که خرید فالوور اینستاگرام دارد

اگر خود شما از کاربران حرفه‌ای اینستاگرام باشید، به خوبی می‌دانید که زمانی نسبت به فالو کردن یک پیج اقدام می‌کنید که علاوه بر انتشار محتواهای مفید و مدنظر شما، دارای میزان فالوور بالایی نیز باشد. این موضوع جنبه‌ای روانی دارد و به طور ناخودآگاه این موضوع را به شما و دیگر کاربران اینستاگرام القا می‌کند که اطلاعات صفحه مورد نظر قابل اعتماد است.

بنابراین خرید فالوور اینستاگرام بهترین روش جهت جلب نمودن اعتماد سایر کاربران اینستاگرام به حساب می‌آید. نگران هزینه خرید فالوور نباشید، چرا که با گذشت مدتی تأثیرات آن را چنان شاهد خواهید بود که از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

حال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که هدف اصلیتان در تولید محتوا و جذب فالوور این است که در آینده تبلیغات بپذیرید و یا این که جهت تبلیغ کسب و کارتان به دنبال افزایش فالوور هستید، باید بگوییم که هزینه‌ای که بابت خرید فالوور پرداخت می‌کنید، احتمالا یک هزارم پولی است که در آینده از طریق همین پیج به دست خواهید آورد.

اقداماتی که پس از خرید فالوور تأثیرگذار است

پس از خرید فالوور اینستاگرام تسلیم نشوید و اقدامات مؤثری که در ادامه بیان کرده‌ایم را انجام دهید تا علاوه بر حفظ فالوورهای خریداری شده، بتوانید فالوورهای بیش‌تری را جذب کنید. بعضی از این اقدامات به شرح زیر می‏باشند:

  • ارائه کپشن مناسب
  • ارائه پست‌ها در زمانی که مخاطبین بیش‌تری آنلاین هستند
  • تکمیل نمودن قسمت بیو پیج با محتوایی مرتبط و مناسب
  • تعامل با پیج‌های دیگر جهت لایک و کامنت
  • ارائه روزانه استوری‌های جذاب و مرتبط با کلیت پیج
  • از هشتگ‌های مرتبط با محتوای بارگذاری شده خود استفاده کنید، این کار سبب جذب کاربران بیش‌تری می‎شود. اما در انجام آن زیاده روی نکنید.
  • عکس‌هایی که می‌خواهید در پیج خود بارگذاری کنید را از میان عکس‌های ساده انتخاب نکنید. عکس‌ها بایستی جذاب و خلاقانه باشند و از المان‌های جذابی برخوردار باشند.
  • محتویات پیج را از عکس‌ها پر نکنید و ویدئو‌هایی جذاب در قالب کلیپ‌هایی با کیفیت ارائه دهید و پیج خود را از حالت یکنواختی خارج کنید.
دکمه بازگشت به بالا