اجتماعگزارشگر کسب و کار

تعمیر مبل با قیمت فوق العاده در شرکت خانه شیک 09102006753

 

تعمیرات مبل در شرکت خانه شیک

تعمیرات مبل در اصطلاح به نوسازی و تغییرات در ساختار مبلمان گفته می شود، که تمامی ایرادات موجود از پارچه تا فوم و کلاف را در بر می گیرد. با هزینه ای بسیار کمتر از خرید دوباره مبل می توانید بر اساس سلیقه خود، یک ساختار و طرح تازه ای را در مبلمان و دکوراسیون محیط خانه و ادارات ایجاد کنید.

تعمیرات مبل امروزه مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است. کارگاه های زیادی برای ارائه خدمات در این حوزه در رقابت می باشند. اما شفافیت هزینه تعمیر مبل در کنار کاهش زمان خدمات و تحویل و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ پارچه، و استاندارد بودن تمامی بخش های مورد استفاده در تعمیرات مبلمان، می تواند نشان دهنده میزان اعتبار یک شرکت ارائه دهنده خدمات نوسازی مبل در تهران باشد.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

تعمیر مبل یک انتخاب هوشمند است؟

نکته قابل توجه دیگر این است که مبلمان منزل همیشه باید هماهنگی لازم را با دیگر اجزای دکوراسیون داشته باشد و حتی این مسئله به حدی مهم است که در بیشتر مواقع مردم ابتدا مبلمان خود را انتخاب می کنند و سپس بر اساس آن وسیله های خانه را انتخاب می کنند.

حال تصور کنید با اهمیت مبلمان در زندگی های امروزی در حین فرسودگی آن ها و یا تغییر دکوراسیون باید چه کار کرد؟در سال های اخیر که قیمت مبل مناسب بود معمولا مردم آسان ترین و بی دردسر ترین راه یعنی تعویض و یا خرید مبلمان را انتخاب می کردند اما با افزایش نجومی قیمت مبلمان دیگر امکان خرید و یا تعویض مبل ها برای همه مردم وجود ندارد و در چنین اوقاتی بحث تعمیرات مبل به میان می آید.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

قیمت تعمیر مبل چه میزان است؟

قیمت تعمیر مبل به موارد مختلفی بستگی دارد. این عوامل به نوع مبل و نحوه تعمیرات بستگی دارد. به طور کل برای تعیین قیمت تعمیر مبل، تعمیرکار مبل میزان ایرادات مبلمان را بررسی می‌کند تا تعیین شود چه اقداماتی برای مرمت مبل لازم است. مواردی مانند تغییر پارچه مبل، پولیش چوب های به کار رفته در بدنه مبل، تعویض فنر و فوم مبل، تقویت اسکلت بدنه مبل همه در تعیین قیمت تعمیر بدنه تاثیر دارد. به طور کل هر مبلمانی بنا به متریال به کار رفته در آن، نوع اسکلت بندی و همچنین میزان خرابی و آسیب دیدگی به اقدامات متفاوتی در فرآيند تعمیرات نیاز دارد. بنابراین عواملی مانند جنس چوب و پارچه مبل، تعداد مبلمان و مهارت متخصص تعمیرکار مبل در تعیین قیمت تعمیر مبل تاثیرگذار هستند.

نجاری در تعمیرات مبل چگونه می باشد؟

کارشناسان ما در منزل شما در صورت مشاهده یا متوجه شدن شکستگی ، در رفتگی ، کنده شدن و … به شما اطلاع خواهند داد که این مبل مورد نظر احتیاج به نجاری دارد یا خیر و در انجا در رابطه با نجاری مبل شما حرف زده خواهد شد و پس از تحویل مبلمان به کارگاه هنگام نجاری مشکلات ان رفع خواهد شد و اگر این مشاهده و متوجه شدن حاصل نشود پس از تحویل به کارگاه قبل از رویه کوبی مبل تمام قسمت های مبل چک میشود که مشکلی در کلاف مبل وجود نداشته باشد .

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

رنگکاری در تعمیر مبل چیست؟

در حال حاضر رنگ کاری مبل و نقاشی مبل یکی از روش های مرقون به صرفه جهت تعمیر مبلمان و نو کردن مبل هاست که به تغییر دکوراسون داخلی منزل هم کمک زیادی میکند. رنگ کاری مبلمان چوبی کارکرده و تغییر رنگ چوب مبل شکل تازه ای به مبلمان و وسایل چوبی شما می دهد. تغییر رنگ چوب مبل در خانه کار بسیار پر ریسکی است و به ابزار , تجهیزات و مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد. به دلیل سختی انجام این کار و همچنین نیاز به محیط کارگاهی جهت رنگ کردن مبل بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید

تعمیرات مبل راحتی در شهر تهران

از مزیت هایی که رویه کوبی مبل راحتی این می تواند باشد که مبلمان راحتی خود را با اندک اشکالی و یا آسیبی لازم نیست از رده خارج کنیم و یا اگر به دلیل مدت زمان استفاده زیاد دلمان تنوع در رنگ و طرح پارچه بخواهد به جای هزینه زیاد برای خرید مبلمان جدید با میزان بسیار کمتر از آن می توانیم هم تنوع و تغییر را به خانه مان ببریم و یا آسیب و صدمه مبلمان را برطرف کنیم و دوباره بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

تعمیرات مبل استیل چگونه است؟

تعمیر مبل استیل یکی از روش های مناسب برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل است. از آن جایی که در شرایط سخت اقتصادی امروز تعویض زود به زود اساسیه منزل  و هم چنین مبلمان کار دشواری است، خانواده های زیادی به تعمیرات مبل های قدیمی شان روی آورده اند. تعمیرات مبل استیل توسط کارشناسان و متخصصین این کار صورت می گیرد. با انجام این کار می توانید ایرادات و اشکالات به وجود آمده در مبلمان خود را رفع کنید و مبلی نونوار و بدون ایراد داشته باشید. از جمله تعمیراتی که می‌توانید بر روی مبل‌های استیل انجام دهید، تعمیر کلاف و رویه آن است. به راحتی می‌توانید رویه کوبی جدیدی را انجام دهید و یا اگر کلاف مبل آسیب دیده است، آن را رفع کنید.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

تعویض ابر و فوم چگونه می باشد؟

رفته رفته و به مرور زمان مبلمان هم مانند بقیه اشیا و اجسام رو به فرسودگی و خرابی میرود و نیاز به تعمیرات پیدا میکند، همیشه در تعمیرات مبلمان لازم نیست که شما تمام مبلمان خود را به زیر تعمیر ببرید بیشترین نقطه که تحت فشار و اسیب است نشیمن و تشک مبلمان است و در بیشتر مبلمان ها نشیمن و تشک مبلمان از ان جدا میشود، شما میتوانید به جز اینکه تمام مبلمان خود را تعمیر یا تعویض کنید فقط تشک ها، ابر ها و فوم هایی (تشک نشیمن و کوسن تکیه گاه) که در معرض فشار زیاد بوده ان را تعمیر کنید در اینصورت با کم ترین هزینه و صرفه جویی اقتصادی مبلمان قابل استفاده خواهید داشت

اطلاعات بیشتر

دکمه بازگشت به بالا