اجتماعگزارشگر کسب و کار

رنگ شال مناسب با موی بلوند

به رنگ موی روشن چه رنگ روسری و شالی میاد؟

این موضوع که به رنگ موی روشن چه رنگ شال و روسری میاد ممکن است که سئوال ذهن بسیاری از خانم ها باشد. رنگ مو به طور مشخص نقش مهمی در انتخاب روسری ایده آل برای شما بازی می کند، بنابراین نه تنها باید به رنگ پوست، لباس و اکسسوری های دیگر که با روسری می پوشید، بلکه باید به رنگ موهایتان نیز توجه خاصی داشته باشید، که این موضوع در اولویت اول، زیبایی شما نشان زیادی دارد.

معمولا رنگ موهای طبیعی مناسب ترین و بهترین گزینه برای هر فرد است، اما امروزه تمام خانم ها از یکنواختی موهای سرشان خسته می شوند و دوست دارند که هر از گاهی موهایشان را به هر رنگی در بیاورند. از اینرو، تناسب رنگ مو با رونگ روسری و شال اهمیت می یابد. پس بهتر است در هنگام خرید شال و روسری برای خود دقت زیادی داشته باشید.

به رنگ موی روشن چه رنگ روسری میاد؟

همیشه یادتان باشد برای موهای بلوند باید روسری یا شال هایی را انتخاب کنید که رنگ های صورتی، خاکستری، قرمز و مشکی در آن ها به چشم بیاید. معمولا شال و روسری های مشکی برای هر طیف رنگ مویی زیبا هستند و می توانید همیشه شال های مجلسی را در کمد خود داشته باشید. رنگ هایی مانند: بنفش، قرمزهایی که کمی تیره باشند، به شما جلوه ی خوبی را خواهند بخشید.

رنگ هایی که در این درجه بندی قرار دارند و در این ردیف قرار می گیرند را می توانید انتخاب کنید. رنگ هایی مانند: سبزهای لجنی، زرد پررنگ و نارنجی های آتشین بسیار فوق العاده هستند و شما با پوشیدن این رنگ زیبا و شیک تر جلوه خواهید کرد و استایلی کاملا متفاوت تری را برای خود خواهید ساخت. در عوض رنگ هایی مانند: آبی نفتی و خاکستری، از جمله رنگ هایی هستند که به شما نمی آید، پس هیچگاه برای خرید سمت این رنگ ها نروید، چرا که بعدا از خرید آنها پیشیمان خواهید شد.

اگر بخواهیم بگوییم چه شال و روسری به موهای روشن می آیند باید ابتدا رنگ مویی را که زده ایم را مد نظر قرار دهیم نه روسری و شالی که داریم، شما برای خرید روسری یا شال به مغازه می روید و در آنجا انواع رنگ هایی را که می تواند به رنگ موی شما بیاید فراهم است و این دیگر بستگی به انتخاب خودتان دارد که چه رنگی به رنگ پوست و رنگ موی شما می آید.

می توانید با انتخاب درست بهترین رنگ روسری و شال را ست کرده و با خیال راحت مغازه را ترک کنید. گاهی لازم است برای نظر خواستن از فروشنده هم کمک بخواهید.

رنگ شال و روسری برای موی روشن

تقریبا تمام شال و روسرهایی از طیف قرمز برای خانم های مو بلوند مناسب هستند و ظاهری زیبا و شیک به آنها می دهد. اما نکته ی مهم انتخاب یک طیف رنگ است. قرمز جیغ و قرمز اناری هر دو برای خانم ها مناسب هستند، اما توصیه می شود؛ رنگ های قرمز بورگاندی و قرمز متمایل به بنفش را نپوشید.

روسری و شال سفید هم می تواند یک انتخاب عالی برای خانم های مو بلوند باشد. البته نباید فراموش کنیم که اضافه کردن یک رنگ با کنتراست بالا می تواند یک ست زنانه ی شیک بسازد.

روسری و شال هایی به رنگ، سبز زمردی، قرمز کبود، قرمز، مشکی و سفید برای موهای روشن تر از خاکستری بسیار مناسب هستند. برای این رنگ مو، رنگ های پررنگ و گرم را پیشنهاد می کنیم و باید شال های نخی حاشیه طلایی و روسری نخی ژاکارد طرح مارک دار بپوشید.

اگر موهای شما کمی روشن تر از خاکستری است، نباید رنگ های سرد را بپوشید، از پوشیدن رنگ هایی مانند: برنز، رنگ های خاکی و رنگ هایی در این سبک بپرهیزید. اما رنگ های پر رنگ و گرم شما را زیباتر نشان می دهند.

اگر رنگ موی شما مسی است، نباید رنگ های سرد و ملایم را بپوشید، بلکه باید روسری هایی را انتخاب کنید از جمله ی رنگ های گرم و تند باشد. رنگ هایی مانند: بنفش، قرمزهایی که کمی تیره باشند به شما جلوه ی خوبی را خواهند بخشید.

با انتخاب رنگ درست جذاب تر شوید

رنگ هایی که در این درجه بندی قرار دارند و در این ردیف قرار می گیرند را می توانید انتخاب کنید. رنگ هایی مانند سبزهای لجنی، زرد پر رنگ، نارنجی های آتشین، شما با پوشیدن این رنگ ها زیباتر و جذاب و شیک تر خواهید بود. در عوض رنگ هایی مانند: آبی نفتی و خاکستری از جمله رنگ هایی هستند که به شما نمی آیند.

برای رنگ موی های روشن مثل بلوند و یا مش های روشن، شما می توانید رنگ هایی استفاده کنید مثل: رنگ و ترکیبات بژ و بخصوص شامپاینی، سبز، ترکیبات قهوه ای، نارنجی و قرمز استفاده کنید که رنگ مو و چهره ی شما را شادابتر و جوانتر نشان دهد. همچنین شما می توانید برای آرایش کردن هم از رنگ های قهوه ای که تن هایی از طلایی را دارند و هم چنین از رنگ های بژ استفاده کنند.

داشتن موهایی به رنگ نقره ای و یاسی می تواند، تجربه ای سرگرم کننده باشد؛ اما هنگامی که موهای شما بلوند یا روشن تر باشد، همه چیز ساده تر خواهد بود. اکثر مدل های آرایش و رنگ روسری و شالی برای این رنگ موها مناسب هستند. با داشتن این مدل رنگ های روشن در واقع شما یک پالت رنگ طبیعی در اختیار دارید که آزادی بیشتری برای انتخاب در رنگ روسری یا شالتان در اختیارتان می گذارد.

تنها کافی است تا بدانید چه رنگی مناسب مو و صورت شما است. شما حتی می توانید از رنگ های پاستیلی هم استفاده کنید و همچنین شال ها و روسری هایی به رنگ سبزنعناعی و یا آبی فیروزه ای را هم می توانید انتخاب کنید و چهره ی خود را متفاوت تر و جذاب تر سازید.

سخن پایانی امروزه می توانیم پاسخ بسیاری از سئوالات خود را در محیط آنلاین جستجو کنیم. یکی از مزیت های استفاده از فضای آنلاین برای جستجوی پاسخ سئوالات خود، این است که شما ممکن است پاسخ خود را از متخصصان و کارشناسانی دریافت کنید که در محیط عادی احتمالا چنین امکان به ندرت به سختی برای شما پیش می آید.

شما می توانید با کمی وقت گذاشتن برای خواندن مطالب آموزنده ای که در اختیارتان گذاشته می شود بهترین و مناسبترین رنگ روسری و شال را برای رنگ موی تان انتخاب کنید و ست زیبا و شیکی را برای خود بسازید. هر چند طیف رنگ ها بسیار زیاد هستند اما شما می توانید بهترین ها را انتخاب کنید.

اهمیت انتخاب رنگ شال و روسری مناسب موهای بلوند

 توجه به رنگ لباس از موارد مهم در پوشش می باشد که همه به آن توجه نمی کنند. در صورتی که رنگ لباسی که ما می پوشیم به اندازه ی مدل و طرح آن لباس و پوشش اهمیت دارد و زیبایی و آراستگی ظاهر را افزایش می دهد. علاوه بر این ترکیب رنگ های مختلف در پوشش، به خلاقیت و تجربه نیاز دارد. البته می توان با کسب آگاهی و یادگیری به ترکیب رنگ دلخواه متناسب با سن و رنگ مو و چشم و پوست رسید و کار سختی نخواهد بود. مضاف بر اینکه اهمیت دادن به ترکیب رنگ ها، می تواند نشان دهنده ی توجه و اهمیتی باشد که فرد برای خود قائل است.

یکی از پوشش هایی که بانوان ایرانی اکثرا به آن اهمیت می دهند شال و روسری است. انتخاب شال و روسری مناسب موهای بلوند ، همواره یکی از درگیریهای ذهنی بانوان بوده است. ولی به نظر می رسد توجه به انتخاب رنگ شال و روسری با رنگ چشم و مو و پوست کمتر مورد توجه قرار گرفته است. شاید اگر این آگاهی وجود داشت که ترکیب رنگ های مختلف لباس با یکدیگر و اختصاصا رنگ شال یا روسری تا چه اندازه می تواند بر زیبایی و آراستگی بیفزاید، توجه به رنگ و طرح شال و روسری از اهمیت ویژه ای برخوردار می شد.

در ابتدا بهتر است به این مهم توجه کرد که رنگ هایی هستند که در مقایسه با رنگ های دیگر برای رنگ موی مشخصی  می تواند متناسب تر باشد. رنگ چشم، رنگ موی اصلی و رنگ پوست از موارد اصلی و مهم در انتخاب رنگ  شال و روسری مناسب موهای بلوند می باشد. که در این مجال بیشتر به رنگ مناسب برای مو پرداخته می شود. بنابراین یکی از مواردی که هنگام خرید شال و روسری می بایست به آن توجه نمود، در نظر گرفتن رنگ مو می باشد. همین طور که به رنگ پوست و چشم، در انتخاب شال و روسری اهمیت داده می شود، رنگ مو هم از اهمیت بسزایی برخوردار است.

در همین راستا بانوانی که رنگ موی آن ها بلوند می باشد، تنالیته های گسترده ای از رنگ ها را برای انتخاب در دسترس دارند. قرمز، صورتی، آبی، مشکی، تنها بخشی از رنگ هایی است که می توانند برگزینند و برایشان مناسب می باشد و آن ها را جذاب و شیک نشان دهد. در این صورت می توانند در جمع دوستان و آشنایان خوش بدرخشند. آگاهی از انتخاب درست رنگ شال و روسری مناسب موهای بلوند و ترکیب آن با پوشش های دیگر را می توان به راحتی از جاهایی مثل فضاهای مجازی یا افرادی که در زمینه ی مد و استایلیست فعالیت می کنند، به دست آورد. به طور کلی همه ی بانوان با هر سطح اقتصادی، برای انتخاب رنگ و طرح پوششان و اکسسوری مثل روسری و شال یا کیف بهتر است دقت کنند یا به منابع آگاه مراجعه کنند.

 انتخاب رنگ شال و روسری مناسب موهای بلوند

حتماً پیش آمده است که رنگ یک روسری یا شال را پسند کردید، اما به این دلیل که آن شال یا روسری رنگ های مختلفی داشته است، در انتخاب رنگ مناسب با مو، مردد مانده اید و نتوانسته اید یکی از رنگ ها  را برگزینید. شال و روسری مناسب، رنگ چهره را بازتر و روشن تر نشان می دهد. اگر رنگ انتخابی شما، چهره تان، را تیره تر نشان داد، بدانید که رنگ مناسب چهره ی شما نیست. به طور معمول رنگ موی اصلی و اورجینال هرکس که از بدو تولد داشته است و خداوند به او عطا فرموده است، متناسب ترین رنگ با چهره ی آن فرد می باشد. اما کسانی که به انتخاب و سلیقه ی خودشان، موهایشان را رنگ می کنند هم باید به رنگ شال و روسری مناسب موهایشان توجه کنند.

یکی از رنگ های انتخابی بانوان، بلوند می باشد.  بلوند رنگی است که طرفداران زیادی هم دارد و به وفور بین بانوانان رواج دارد. جدا از این که رنگ انتخابی بلوند باشد یا هر رنگ دیگری که به موها زده می شود یا به آن فرد می آید یا نه؛ انتخاب شال و روسری مناسب موهای بلوند است که در این جا اهمیت پیدا می کند. گزینش روسری و شال هایی در تنالیته ی رنگ های خاکستری، سیاه و قرمز مناسب می باشد. شالی با رنگی خنثی و روسری هم می توان از قواره ی متوسط با طرح خلوت انتخاب کرد. به طور کلی اکثر تنالیته های قرمز برای انتخاب شال و روسری برای مو بلوندها مناسب می باشد. برای بانوانان مو بلوند خوش سلیقه و شیک پوش رنگ های قرمز جیغ و قرمز اناری گزینش خوبی برای انتخاب شال و روسری مناسب موهای بلوند خواهد بود.

ترکیب شال و روسری مناسب مو با لباس و رنگ چشم

ترکیب ست شال و روسری با مانتو و رنگ چشم: همان طور که قبلاً ذکر شد علاوه بر رنگ مو، رنگ چشم و پوست هم در برگزیدن رنگ شال از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. کسانی که چشمان رنگی دارند، می توانند همراه با رنگ بلوند موهایشان انتخاب های زیادی داشته باشند. در این جا به رنگ های متناسب برای ترکیب رنگ چشم با موی بلوند پرداخته می شود.

موی بلوند همراه با چشمان آبی: آبی، ترکیب آبی و سبز. فیروزه ای و سبز روشن

موی بلوند با چشمان قهوه ای: نارنجی، بنفش، قرمز، صورتی، نارنجی

موی بلوند همراه با چشمان طوسی: هر رنگی به این ترکیب برازنده است به استثناء رنگ زرد.

موی بلوند همراه با چشمان سبز: نارنجی، سبز و آبی

بنابراین ادراک و فهمیدن رنگ ها، از قدم های اولیه برای برگزیدن تنالیته یا طیف مناسب شال و روسری  می باشد. چرا که تنالیته های مختلف جذابیت های متفاوتی هم به همراه خواهند داشت. می توان پا را از این فراتر نهاد و همراه با انتخاب رنگ اکسسوری مثل شال و روسری، رنگ متناسب لباس با شال و روسری را هم انتخاب کرد. تا بدین ترتیب پوشش یک دست زیبایی به دست آورد.

برای مو بلوندهایی که شال مناسب‌شان را انتخاب کرده اند؛ لباس هایی با رنگ سفید خالص، کت و دامن و یا لباس شبی مشکی رنگ؛ همین طور لباس هایی با تنالیته های خردلی؛ یا لباس هایی با رنگ های آبی و صورتی، شلوار جین آبی؛ لباس طوسی روشن که طرح های مختلف صورتی داشته باشد و رنگ های پاستلی مثل آبی و صورتی  و سبز می تواند انتخاب های مناسبی باشد.

منبع : montecarlo.in

دکمه بازگشت به بالا