سلامت و دانشگزارشگر کسب و کار

ایا گانودرما برای رفلاکس معده مفید هست

قهوه لاته گانودرما دکتر بیز را میشناسید؟ ایا از خواص گانودرما و قهوه لاته گانودرما دکتر بیز اشنایی دارید؟ گانودرما یک قارچ خاص است که آسیایی ها آن را با نام اکسیر جوانی می شناسند. این قارچ سخت پوست روی تنه ی درختان پوسیده می روید و ۴۰۰ جز فعال زیستی دارد که هر کدام نشانگر یک خاصیت شگفت انگیز هستند.

بهترین روش مصرف گانودرما مصرف قهوه آن و تنها تولید کننده قهوه گانودرما در ایران شرکت دکتر بیز می باشد. ما در این مطلب به گانودرما لاته یا به طور کامل قهوه لاته گانودرما دکتر بیز می پردازیم.این کافه لاته با قارچ گانودرما ترکیب شده است و این یعنی هم خوشمزگی و هم خاصیت! در ادامه همچنین ( درباره لاته گانودرما بیز ) به نحوه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز، قیمت قهوه گانودرما لاته و دیگر ویژگی های این محصول خواهیم پرداخت.

گانودرما چیست؟

گانودرما لوسیدوم یک قارچ سخت پوست است که در آسیا رشد میکند. ۴۰۰ جز فعال زیستی موجود در این قارچ سبب شده است تا گانودرما از خواص معجزه آسایی بهره مند باشد. همچنین طبع گانودرما و قهوه گانودرما لاته دکتر بیز سرد است.

بهترین روش مصرف گانودرما

گانودرما به صورت خام اصلا قابل استفاده نیست و به بدن آسیب هم می رساند همچنین قارچ های گانودرما موجود در بازار اکثرا فیک و تقلبی هستند. حالا سوال پیش می آید که در این میان چگونه می توان از خواص گانودرما بهره مند شد؟ جواب تنها یک چیز است با استفاده از قهوه دکتر بیز! می گوییم قهوه چرا که خواص مضائفی به گانودرما می بخشد و جذب را بهتر می کند؛ اما چرا می گوییم دکتر بیز؟ اصلا محصولات دکتر بیز خوبه ؟
البته که هست! کیفیت محصولات بیز کاملا تایید و تضمین شده است و در سایت بیز خبری از گواهی سلامت جعلی نیست و این برند کاملا برند معتبری است.

انواع قهوه های گانودرما

ما در این مطلب قصد معرفی کافه لاته گانودرما را داریم اما محصولات دکتر بیز به لاته گانودرما ختم نمی شوند. قهوه گانودرما و جنسینگ دکتر بیز، سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز برای لاغری، قهوه فوری موکا دکتر بیز ، عسل دکتر بیز و… گوشه ای از محصولات دکتر بیز هستند.

ترکیبات قهوه لاته گانودرما: شامل قهوه عربیکا، شکر، خامه غیر لبنی و پودر گانودرما لوسیدوم می شود که پایه ثابت ترکیبات قهوه گانودرما است.

نحوه مصرف قهوه لاته گانودرما: طریقه مصرف قهوه گانودرما واقعا آسان است! اصلا همین باعث شده است که آن را قهوه فوری لاته دکتر بیز بنامند نه تنها یک کافه لاته ساده. طریقه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز به این صورت است که شما هر روز یک ساشه از آن را در آب حل می کنید و قبل از صبحانه می نوشید؛ همین و بس.

خواص قهوه لاته گانودرما دکتر بیز: خواص گانودرما لاته بیشتر در گوارش خود را نشان می دهند. گانودرما لاته خواص جالب توجه بسیاری دارد؛ درمان رفلاکس معده ، زخم معده ، ورم روده و معده و لاغری از خواص لاته گانودرما هستند. حالا اگر باز هم برایتان سوال است که قهوه فوری لاته چه خاصیتی دارد یا  ادامه این بخش را از دست ندهید.

قهوه لاته گانودرما برای لاغری: یکی از مهم ترین  تاثیر آن در لاغری و چربی سوزی است. قهوه لاته دکتر بیز ورم بدن را کاهش می دهد و این گونه شما را به سمت لاغری سوق خواهد داد.  از کافئین موجود در محتویاتش کمک می گیرد. حسن دیگر قهوه گانودرما برای لاغری این است که به شما انرژی لازم برای انجام فعالیت های ورزشی را می بخشد. طریقه مصرف قهوه لاته برای لاغری نیز کاملا مشخص است! روزی یک ساشه قبل از صبحانه‌.

قهوه لاته دکتر بیز برای چاقی: قهوه گانودرما برای چاق شدن موثر نیست؛ البته به خودی خود موثر نیست اما اگر طریقه مصرف قهوه لاته برای چاقی را بدانید می تواند باعث اضافه شدن وزن بشود. قهوه فوری لاته دکتر بیز برای چاقی نیاز به یک یار کمکی دارد مثلا یک خوراکی شیرین در کنارش. شیر موجود در  تاثیری ندارد زیرا چربی اشباع خیلی کمی را داراست. به طور کل قهوه فوری لاته برای چاقی استفاده نمی شود اما با راهکاری که گفتیم شما می توانید از خواص لاته گانودرما بدون لاغر شدن بهره ببرید.

قهوه گانودرما برای معده: یکی از اصلی ترین خواص قهوه گانودرما لاته درمان مشکلات گوارشی اعم از رفلاکس معده، زخم معده، ورم معده و ورم روده است. پس درمان سریع رفلاکس معده با قهوه فوری لاته امکان پذیر است. قهوه گانودرما برای رفلاکس معده یک گزینه عالی است.

عوارض قهوه لاته گانودرما: عوارض قهوه فوری لاته دکتر بیز عبارت اند از ؛ هیچ چیز! این محصول تنها یک قهوه است (آن هم بدون لاکتوز و چربی اشباع) اصلا چرا یک محصول گیاهی که خاصیت درمانی هم دارد باید عوارضی داشته باشد؟ قهوه لاته گانودرما تنها در صورتی می تواند مشکل ساز شود که در مصرفش افراط شود یا در موارد منع مصرف استفاده شود.

منع مصرف قهوه گانودرما لاته: قهوه لاته هیچ منع مصرف مخصوصی ندارد اما به طور کل قهوه گانودرما برای زنان باردار یا شیرده ، افراد هموفیلی یا دیالیزی و کسانی که آسپرین یا وارفارین استفاده می کنند توصیه نمی شود.

خرید قهوه لاته گانودرما: برای اصلاع از قیمت لاته می توانید همین صفحه را بررسی کنید همچنین به خاطر داشته باشید که قیمت قهوه فوری لاته دکتر بیز در سایت ما از همه جا ارزان تر است و همیشه شامل تخفیف می شود. قیمت قهوه لاته در بخش خرید سایت قابل مشاهده است.

دانستیم قهوه گانودرما بهترین روش استفاده از خواص معجزه آسای این قارچ است و قهوه لاته پیشنهادی عالی برای علاقه مندان به این نوشیدنی! ،(علاقه مندان به انواع دیگر نوشیدنی های بر پایه قهوه می توانند از سایر محصولات ما دیدن کنند). شما می توانید با نوشیدن این قهوه لاغر شوید؛ البته نه تنها با این قهوه! بلکه در کنار کارهای دیگر این قهوه نیز برای رسیدن به تناسب اندام کمک تان خواهد کرد. همچنین شایان ذکر است که قهوه لاته گانودرما تاثیر زیادی بر درمان مشکلات گوارشی دارد.

 

دکمه بازگشت به بالا